Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’dan Sanem’e romantik sürpriz
Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi 48. son bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ile Can Yaman'ın yer aldığı dizi geçen yaz sezonunda yayın hayatına başlamış ve diziseverlerden tam not almıştı. Son bölümde; Can, geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmaya çalışıyor. İşte Erkenci Kuş dizisinin son bölüm izleme linki...
Magazin 16 Temmuz 2019 - 22:29

ERKENCİ KUŞ 49. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı geldi. Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde; geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmayı başaran Can, hem kendini hem Sanem'i şoke eden sağlık sorunu yaşadığını farkına varır. Sorunla yüzleşen Sanem, ekibin de yardımıyla ajansı tekrar açar fakat her ikisi de ne kadar zorlu bir sürece girdiklerinin farkında değillerdir.

ERKENCİ KUŞ 48. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ERKENCİ KUŞ 48. SON BÖLÜM İZLE

Sanem, Can'a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can'la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can'la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can'ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem'dedir.

Sanem, Can'a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem'e bir teklifte bulunur. Sanem'in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Son güncelleme: 07:38 - 19.07.2019