Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 51. final bölümü fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
Erkenci Kuş 51. final bölümü fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
Erkenci Kuş final bölümü fragmanı Star TV ekranlarında yayınlandı. Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrolleri paylaştığı dizinin 51. bölüm fragmanında; aşklarının doruğunu yaşayan Sanem ve Can evliliğe ilk adımlarını kız isteme merasimi ile atıyor. İşte Erkenci Kuş 51. bölüm fragmanı ve 50. bölüm izleme linki...
Magazin 31 Temmuz 2019 - 21:37

Kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik’in yer aldığı Erkenci Kuş gelecek hafta yayınlanacak 51. final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Erkenci Kuş dizisinin 50. yeni bölümünde; Can, Sanem'e büyük bir sürpriz hazırlıyor. Gidişinin ardından Sanem'in çektiği acıları Emre'den öğrenen Can, onu hazırladığı büyük sürprizle mutlu etmek istiyor.

ERKENCİ KUŞ 51. FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaşadıkları maceranın ardından rakip ajansın kampanyayı almak üzere olduğunu anlaşılır, Can Sanem’in de yardımıyla sıra dışı bir fikir geliştirir.

Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Leyla'nın kampanyayı kurtarmak için söylediği küçük yalan ajansta büyük sorunlar yaratır. Can'ı yeniden kazanmaya çalışan Sanem ise yaşadığı bir olay nedeniyle radikal bir karar alır.