Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 51. final fragmanı geldi! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
Erkenci Kuş 51. final fragmanı geldi! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş’ın üstlendiği, Erkenci Kuş'un kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, yer alıyor. Geçen yaz yayın hayatına başlayan Erkenci Kuş 51. bölümde final yaparak ekrana veda edecek. Diziseverlerin merakla beklediği Erkenci Kuş final fragmanını yayınlandı.
Magazin 30 Temmuz 2019 - 22:52

Erkenci Kuş dizisinin 50. yeni bölümünde; Can, Sanem’e büyük bir sürpriz hazırlıyor. Gidişinin ardından Sanem’in çektiği acıları Emre’den öğrenen Can, onu hazırladığı büyük sürprizle mutlu etmek istiyor. Erkenci Kuş’un final fragmanı yayınlandı…

ERKENCİ KUŞ FRAGMANI

 

ERKENCİ KUŞ FİNAL ÖNİZLEMESİ

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Yaşadıkları maceranın ardından rakip ajansın kampanyayı almak üzere olduğunu anlaşılır, Can Sanem'in de yardımıyla sıra dışı bir fikir geliştirir.

Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Leyla’nın kampanyayı kurtarmak için söylediği küçük yalan ajansta büyük sorunlar yaratır. Can’ı yeniden kazanmaya çalışan Sanem ise yaşadığı bir olay nedeniyle radikal bir karar alır.

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Erkenci Kuşun 51. bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı'na denk geldiği için kanalımız Star TV ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir.”

“Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onlarında hakkıdır.kalan 3 bölüm. Keyfini çıkarın. Teşekürler.”

Son güncelleme: 21:39 - 31.07.2019