Sözcü Plus Giriş

Erkenci Kuş son bölüm izle! Erkenci Kuş 8. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! Sanem ve Can için karar zamanı…

Erkenci Kuş 8. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! Yaz mevsiminin en çok izlenen dizisi erkenci kuş yeni sezonda da yayın hayatına devam edecek. Demet Özdemir ile Can Yaman ekranların en beğenilen çiftleri arasında gösteriliyor. Reytinglerde başarılı bir grafik yakalayan Erkenci Kuş 7. son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Dizinin son bölümünü kaçıranlar için Erkenci Kuş 7. son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti haberimizde...

Güncellenme: 08:43, 08/08/2018
Erkenci Kuş son bölüm izle! Erkenci Kuş 8. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! Sanem ve Can için karar zamanı…

Erkenci Kuş 7. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlanmasının ardından Erkenci Kuş 8. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! Hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan dizi izleyicilerin sıkı takibinde. Çağrı Bayrak'ın yönetmenliğini, Ayşe Kutlu'nun senaryosunu üstlendiği Erkenci Kuş her Salı yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor.Sanem, Can’a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can’a söyleyebilecek mi Sanem!

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sanem, Can’a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can’a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can'ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem'e bir sürprizi var… Üstüne bir de Can, Sanem’in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem’in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun'un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME YAYINLANDI!

Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can'ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem'e bir sürprizi var… Üstüne bir de Can, Sanem’in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem’in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun'un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

 

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

 


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

 

Yayınlanma Tarihi:22:29,