Sözcü Plus Giriş

Erkenci Kuş 8. son bölüm izle! Erkenci Kuş 9. yeni bölüm ön izleme yayınlandı!

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! Star TV'nin yeni dizisi Erkenci Kuş 8. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Sanem ile Can arasında yaşananların ardından Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte Erkenci Kuş 8. son bölüm ve diziye dair gelişmeler...

Güncellenme: 07:28, 15/08/2018
Erkenci Kuş 8. son bölüm izle! Erkenci Kuş 9. yeni bölüm ön izleme yayınlandı!

Erkenci Kuş son bölümde, Aysun'un oğlu Zebercet'in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durmuyor. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Peki Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can'a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can'ı görmeden nasıl yapacak?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre'nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin'in doğasında yok!

Mahallede de başka bir isyan var. Aysun'un oğlu Zebercet'in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat'ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman'a oluyor.

Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can'a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.

YENİ BÖLÜM ÖN ĞZLEME YAYINLANDI

Romantik komedi türünde olan dizide Sanem ve Can'ın tutku dolu aşkı konu edilecek. Dizinin kadrosunda Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman gibi önemli isimler de var.

ERKENCİ KUŞ YENİ ÖN İZLEME YAYINLANDI

 

 

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur..

Yayınlanma Tarihi:23:15,