Star TV yayın akışı: Erkenci Kuş yeni bölüm yayınlanacak mı? Erkenci Kuş yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Erkenci Kuş yeni bölüm bugün yayınlanacak mı merak ediliyor. Erkenci Kuş 27. yeni bölümde izleyenleri büyük sürprizler bekliyor. Çünkü Sanem, Can'ın annesi ile tanışıyor. Hem de bu tanışma çok olaylı oluyor. Erkenci Kuş yeni bölüm bu akşam seyircilerle buluşacak mı? Erkenci Kuş 27. yeni bölüm ne zaman? İşte Star TV yayın akışı ve dizi hakkında merak edilenler...

Star TV yayın akışı: Erkenci Kuş yeni bölüm yayınlanacak mı? Erkenci Kuş yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Erkenci Kuş yeni bölüm bu akşam ekranda olmayacak. Erkenci Kuş son bölümde Sanem’in şiddetli bir kavganın içine girdiği gizemli kadın Can’ın annesi çıkıyor. Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ocak ayının gelmesi ile yeni yıl tatiline giren Erkenci Kuş dizisi söylentilere göre 2 hafta kadar yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftası başlaması bekleniyor. Yayın gününün değişeceği söylenen Erkenci Kuş'un cumartesi akşamlarına devam edip etmeyeceği de bilinmiyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 26. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Fabbri Can’dan şikayetçi oluyor. Polisler gelip Can’ı gözaltına alıyor. Sanem de onunla beraber gidiyor. Emre hemen avukata haber veriyor. Fabbri, darp, haneye tecavüz, adam yaralama gibi şikayetler de bulunuyor. Fabbri ile Aylin zafer çığlıkları atıyor. Emre olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Fabbri’yi arıyor. Telefonu açmayınca da Aylin’i arıyor. Aylin hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranıyor. Aylin çok sakin bir şekilde Can için bir şeyler yapmaya çalışacağını söylüyor. Emre çok öfkeli.

erkenci-kus-ne-zaman_16_9_1546686302

CAN NEZARETTE

Can’ı nezarethanede gören Sanem ağlayarak ‘ne olacak’ diye soruyor. Can, Sanem’in endişelenmesini istemiyor. Sanem, Can’dan özür diliyor ama Can mutsuz olarak Fabbri’yi sevindirmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Can, Sanem’in ajansa gitmesini istiyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

SANEM CAN’I KURTARIYOR AMA AYLİN AJANSA BELA OLUYOR

Sanem sevgilisini kurtarmak için harekete geçiyor. Fabbri’nin şikayetini geri çekmesi için ona kendi kokusunu hazırlıyor. Sanem hazırladığı kokuyu Fabbri’ye veriyor ve şikayetini geri almasını sağlıyor. Ancak Aylin ile Fabbri’nin yeni bir planı var. Fabbri hisselerini Aylin’e devrediyor. Aylin Can ve Emre’nin başına bela olmak için çok iyi bir koz elde ediyor. Aylin aldığı hisse gücü ile ajansa ilk ziyaretini de gerçekleştiriyor.

MAHALLEDE SÜRPRİZ İSİM

Mahalleye gizemli bir kadın geliyor. Gelir gelmez de mahalleyi birbirine katıyor. Sanem sokak hayvanları için konan mama kabına vururken gördüğü bu kadınla şiddetli bir kavganın içine giriyor. Sanem bu kadınla bir kez daha karşılaşıyor. Üstelik Can’ın evinde. Sanem görür görmez kadını azarlamaya başlıyor. Acaba bu kadın kim?

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 KALBİMİN SULTANI / TKR

08:00 ATEŞBÖCEĞİ / TKR

10:15 AH NEREDE

12:00 TÜLİN ŞAHİN İLE MODA

13:00 AKASYA DURAĞI / TKR

15:00 ANNE / TKR

17:00 KİRALIK AŞK / TKR

18:45 STAR HABER

20:00 ERKENCİ KUŞ / TKR

23:00 EYVAH DÜŞÜYORUM / TKR