Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş yeni bölümü bu akşam neden yok? Erkenci Kuş 44. yeni bölüm ne zaman?
Erkenci Kuş yeni bölümü bu akşam neden yok? Erkenci Kuş 44. yeni bölüm ne zaman?
Sevilen dizi Erkenci Kuş’un 44. yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Salı akşamları yayınlanan dizi, Star TV'nin 11 Haziran yani bugünkü yayın akışında bulunmuyor. Peki Erkenci Kuş bu akşam neden yok? Erkenci Kuş 44. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...
Magazin 11 Haziran 2019 - 08:40

Erkenci Kuş’un 44. yeni bölümü neden yok? sorusu Star TV’nin 11 Haziran yayın akışında yer almayan dizinin izleyicileri tarafından araştırılıyor. Erkenci Kuş son bölümde, Caner’in kayıplara karışması sayesinde beraber vakit geçirme olanağı yakalayan Can-Sanem karşı koyamadıkları duyguların etkisi altında kaldı. İşte Erkenci Kuş’un yeni bölümüne dair detaylar…

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Erkenci Kuş dizisi bu akşam İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı seçim programı nedeniyle yayınlanmayacak.

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Her hafta konusu, olayları ve karakterleriyle ilgi ile takip edilen Erkenci Kuş, yeni günü yani 18 Haziran Salı, ekranlarda olacak.