Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş yeni bölümü bu akşam var mı? Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Romantik komedi dizisi Erkenci Kuş'un 44. yeni bölümü diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Geçen hafta yayınlanmayan Erkenci Kuş, bu akşam yayınlanacak mı? sorusu hayranları tarafından araştırılıyor. Yaz boyunca devam edecek olan dizinin 44. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Erkenci Kuş yayın tarihi ve saati...
Magazin 18 Haziran 2019 - 13:53

ERKENCİ KUŞ 44. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisi 44. yeni bölümüyle 18 Haziran Salı akşamı 20.00’de ekranlarda olacak. Geçen hafta seçim yayın programı nedeniyle ekrana gelmeyen Erkenci Kuş, yaz ayları boyunca salı akşamları yayınlanacak. İşte Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı…

ERKENCİ KUŞ BU AKŞAM VAR MI?

Star TV’nin 18 Haziran Salı (bugün) yayın akışında saat 20.00’de Erkenci Kuş 44. yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit artık ne yaparsa yapsın, Can'ın gözünde zavallı bir adamdır. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak Yiğit'in, sadece Can'ın soğukkanlılığı koruması yetecek, Can da bunun farkındadır.

Can'ın da Sanem'in de Yiğit'ten çok önemli dertleri vardır. Aşkları başına vurmuş. Sanem, Can gidecek sanıyor, her an diken üstünde, pırpır ediyor kalbi. Can ise Sanem'in Yiğit'le ne konuştuğuna takmış kafayı.

Emre'nin Leyla'ya bir sürprizi var, ayaklarını yerden kesecek bu teklif Leyla'nın.

Ajans, Sanem'in krem kampanyasına çalışıyor, önce kremleri ve parfümleri tanımak lazım. Ekip yine aşıkları biraraya getirmek için iş başında. Parfüm testleriyle Sanem, Can'ın aklını başından alacak. Sanem ise Can'a parfümün sırrını anlatırken, aradığı cevapları bulacak.