Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş’un senaristi Çocuklar Duymasın’dan tanıdık çıktı
Erkenci Kuş’un senaristi Çocuklar Duymasın’dan tanıdık çıktı
Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin senaristi uzun soluklu dizi Çocuklar Duymasın'ın tanıdık ismi çıktı. Çocuklar Duymasın'ın sekreter Yasemin'i Meriç Acemi oyunculuğuna ardından yeteneklerini kamera arkasında sergiliyor. Acemi, Erkenci Kuş dizisi gibi başarılı dizilerin senaristliğini yapıyor.
Magazin 21 Ocak 2019 - 11:52

Meriç Acemi’yi Türkiye Çocuklar Duymasın’ın ekrana geldiği ilk yıllarda sekreter Yasemin karakteriyle tanıdı. Meriç Acemi, Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın oynadığı Engin karakterine aşık, patronu fıs fıs İsmail’den köşe bucak kaçan komik halleriyle izleyenlerin beğenisini kazandı.
mericcc

Kamera arkasındaki yüzünü bilmediğimiz Meriç Acemi, Erkenki Kuş’un yanı sıra Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yıldızlarını parlatan Kiralık Aşk, 1 Kadın 1 Erkek ve Ufak Tefek Cinayetler gibi başarılı projelerin de senaristliğini yapıyor. Dizi setlerinden kopmayan Meriç Acemi yazdığı senaryo ve hikayelerle dizi sektörünün en çok aranan ve en çok kazanan kalemlerinden biri oldu.

meric-insta
Son güncelleme: 12:06 - 21.01.2019