Ersin Korkut: Anam ve Mes oğlum tarlada işbaşında

Yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası Survivor'a veda etmek zorunda kalan Ersin Türkiye'ye döndü. Corona virüsü salgını nedeniyle elendikten sonra uzun bir süre Dominik'te kalan Ersin annesi ve yeni köpeğiyle birlikte bir video paylaştı.

Ersin Korkut: Anam ve Mes oğlum tarlada işbaşında

Köpeğinin ölüm haberini aldıktan sonra adeta yıkılan Korkut’a arkadaşları yeni bir köpek hediye etmişti. Ersin Korkut yeni köpeğine eski köpeğinin adını verdi. Yeni köpeği Mes ve annesiyle traktörde bir video çeken Ersin Korkut paylaşımına “Anam ve Mes oğlum tarlada işbaşında” yazdı.

Korkut paylaşımı yapar yapmaz videoya beğeni yağdı.

Ersin Korkut daha önce katıldığı bir programda ölüm haberini almasıyla ilgili şunları söylemişti:

“Eleme konseyin yayınladığı gün Acun Ilıcalı’nın evine gittiğini söyleyen Ersin, “Evde Mes’in aynısını gördüm. Acun abinin bana sürpriz yaptığını düşündüm. Hemen ‘Mes, oğlum’ diye seslendim. Ancak sakallarım olduğu için beni tanıyamadı diye düşündüm. Sonra Acun abi bana ‘O senin köpeğin değil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan’ı arar mısın?’ dedi. Ben de bahçeye çıkıp Yılmaz abimi aradım. Mes zaten 13 yaşındaydı, bıraktığım arkadaşım Mesut bir sabah kalktığında ölü bulmuş, veterinere götürmüşler ama vefat etmiş. Haberi aldıktan sonraki günler çok kötü oldu. Başta Acun abi olmak üzere herkes bana çok destek oldu.”

Loading...