Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 102. son bölüm izle Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey sefere çıkıyor!
Diriliş Ertuğrul 102. son bölüm izle Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey sefere çıkıyor!
Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki haberimizde. Diriliş Ertuğrul 102. bölüm ile izleyicileri yine ekranlara kilitledi. Bahadır Bey'in Ertuğrul Bey'e ihaneti son bölümün en çok konuşulan konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu? İzleyiciler yeni bölüm hakkında ipuçları edinecekleri Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Diriliş Ertuğrul ile ilgili merak edilenler.
Magazin 17 Ocak 2018 - 23:18

Diriliş Ertuğrul’da Bahadır Bey’in ihaneti son bölümün öne çıkan konusuydu. Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanı geldi. Diriliş Ertuğrul heyecan dolu 102. son bölüm yayınlandı. Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fethi için mancınık yapılmasını buyurmuş ve mesuliyeti de Bahadır Bey'e vermişti. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti ve son bölüm izleme  linki…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sancar ve alplarına Çavdar Obası'nı basıp otağı ele geçirmesini emreden Bahadır Bey, mancınıkları yapmasına rağmen Ertuğrul'un başarısız olması ve obayı daha rahat ele geçirmek için Titan'la anlaşmıştı. Mancınık yerini basan Titan ve adamları da bütün mancınıkları yakmış ve Samsa da dahil orada bulunan bütün alpları öldürmüştü. Bahadır bu hengâmede kaçıp Çavdar Obası'na gitmiş ve beyliğe kurulmuş; Ertuğrul ise mancınık yerine vardığında dehşetli manzarayla karşılaşmıştı.

dirilis-ertugrul

Mancınıkların yanmasından sonra Ertuğrul'un fetih plânı değişecek mi? Bu tuzağın arkasında Bahadır Bey'in olduğunu nasıl öğrenecek? Çavdar Obası'nı kanlı baskınla ele geçiren Bahadır Bey'e karşı ne yapacak? Bu durum fetih hareketini nasıl etkileyecek?

 

Ertuğrul'un verdiği mancınık vazifesinde ihanet eden ve Çavdar Obası'nı kanlı baskınla ele geçirip beyliğini ilân eden Bahadır Bey'in, Ertuğrul'a karşı kozu ne olacak? Beyliğini Ertuğrul'a kabul ettirebilecek mi? Yaptığı ihanet ortaya çıkacak mı? Turgut ve Aslıhan, bu hadise karşısında nasıl harekete geçecek?

Mancınıkların yakılmasından ve Bahadır Bey'in Çavdar Obası'nı ele geçirmesinden sonra Ares'in hamlesi ne olacak? Kalenin kapıları Türk alpları tarafından tutulmuşken taarruza geçebilecek mi? Ertuğrul, mancınık ve Bahadır Bey meselesi ile meşgul olurken bu durumdan istifade ile Ertuğrul'a karşı nasıl bir saldırı yapacak?

Mancınıkların yanmasından ve şehitlerin gelmesinden sonra Kayı Obası'nda ahval ne olacak? Kaledeki gizli geçitte iki nöbetçi asker tarafından bayıltılıp Ares'e götürülen Atsız'ın akıbeti ne olacak? Ares onun casus olduğunu öğrenebilecek mi? Yaşanan hadiselerden sonra kalenin kapılarını ve kaleye gelen yolları tutmuş olan Türk obalarının alpları ne yapacak? Fetih ertelenecek mi? Yoksa taarruza mı geçilecek?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:50 - 18.01.2018