Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul’da 131. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul her şeyin farkında! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle…
Diriliş Ertuğrul’da 131. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul her şeyin farkında! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle…
Heyecan dolu Diriliş Ertuğrul son bölümünün bitmesinin ardından Diriliş Ertuğrul'un gelecek yeni bölümünde neler olacağı araştırılıyor. Diriliş Ertuğrul 130. bölümün yayınlanmasıyla 131. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Son bölümde; Artuk Bey işkenceye direniyor, gözleri dağlansa da konuşmuyor. Ertuğrul da Artuk Bey'in konuşmayacağından emin. Ayrıca Dragos'un yalanından sonra Ertuğrul cenkte hile yapanlara akılla karşılık veriyor. Gerilim dozunun düşmediği Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki ve 131. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 3 Ocak 2019 - 14:34

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul’da 131. yeni bölüm fragmanında Eruğrul, Dragos'un oynadığı oyunun farkında. Hem İlbilge Hatun'u hem de kaçırılan Artuk Bey' kurtarmak için harekete geçiyor. Ertuğrul, Dragos'la yapacağı cenki aklı ile yürütmesi gerektiğini söylüyor. Ve Beybolat'ı öldürmüş gibi yaparak tuzağa tuzakla karşılık veriyor.

CENKTE HİLEYE AKILLA KARŞILIK

Dragos’un yalanından sonra Ertuğrul cenkte hile yapanlara akılla karşılık veriyor. Dragos’un istediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. İntikam yeminleri ederek adamlarını altınları bulmak için görevlendiriliyor. Sırma, Dragos’un oyununa geliyor ve ağabeyi ile İlbilge’nin hesabını sormak için hana gidiyor. Ancak Selcan devreye girip Sırma’nın güvenini kazanıyor. Ertuğrul zindandaki Beypolat’ın boğazını sıkıyor. Aslında tüm bunlar hain Mikis’in Dragos’a yanlış bilgi vermesini sağlayacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey’i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

DRAGOS’TAN İNTİKAM YEMİNİ

Dragos Layis’in intikamını almak istiyor. İstediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. Adamlarına emir vererek altınların yerini bulmalarını istiyor. Alacağı intikamın kıyamete kadar hatırlanacağını söylüyor.

dirilis-1


ERTUĞRUL BEYPOLAT’IN BOĞAZINI SIKIYOR

Ertuğrul zindanda Beypolat’ın yanına gidiyor. Beypolat İlbige’nin halen tutsak olduğunu öğrenince Ertuğrul’a saldırıyor. Ertuğrul onu alt ederek iş bilmezliği yüzünden olayların bu noktaya geldiğini söylüyor. Ayrıca İlbilge Hatun’un canı için öleceğini söyleyerek Beypolat’ın boğazını sıkıyor. Sonra da Mikis’in gözleri önünde Beypolat’ı öldürdüğünü söylüyor. Ertuğrul Mikis’in Dragos’un adamı olduğunun farkında. Bu yüzden böyle bir oyun oynuyor.

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge’nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul’u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma’yı uyarıyor ama Sırma’nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge’nin izdivacından haber vererek Selcan’ı tehdit ediyor.

dirilis-2

ERTUĞRUL ARTUK BEY İÇİN EMRİ VERİYOR

Ertuğrul, Artuk Bey’in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey’in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey’in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut’a emir vererek Artuk Bey’i bulmadan gelmemesini söylüyor.

Son güncelleme: 15:08 - 03.01.2019