Sözcü Plus Giriş

Ertuğrul ne zaman bitiyor? Diriliş Ertuğrul 95. bölüm yeni fragmanı geldi!

Diriliş Ertuğrul 15 Kasım çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak. 4. sezona bomba gibi başlayan dizide Ares'in hain planı gerçekleşecek mi? diye merak ediliyor. Ertuğrul'un sona doğru ilerlediği görülüyor. Ayrıca dizinin bu sezon biteceği de konuşuluyor. Diriliş Ertuğrul ne zaman bitecek sorusuna yapımcısı cevap verdi.  İşte yeni bölüm (95. bölüm) fragmanı ve yeni bölümde izleyiciyi bekleyenler...

null
Güncellenme: 11:16, 12/11/2017
Ertuğrul ne zaman bitiyor? Diriliş Ertuğrul 95. bölüm yeni fragmanı geldi!

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un  son bölümünde Ertuğrul Bey ve kölelerin Simko’nun elinden kurtulma sahnesi damga vurdu.  Diziye Adsız Bey karakteriyle dahil olan Orhan Kılıç’ın izleyici karşısına çıktığı sahnede aksiyon ve dövüş sahneleri Cüneyt Arkın’ın Battal Gazi filmlerine taş çıkartacak cinstendi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde neler yaşanacağı belli mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMANI VE YAŞANACAKLAR

Ertuğrul Simko’nun peşine düşecek lakin hiç beklemediği bir şey ile karşılaşacak. Ares Simko’yu öldürmüştür ve Ertuğrul’a pusu kurmuştur. Sadettin Köpek ise Dündar’a kılıç hazırlamaktadır. Bahadır ise Bey olma hayalindedir. Ares kurduğu pusu sırasında atsızı yakalıyor fakat canını bağışlıyor. Bahadır Beylerden oy toplamak için altın veriyor. Ve beklenen oluyor Ertuğrul Oba’ya dönüyor.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BİTECEK?

3 sezon oynaması beklenen Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezonuna başladı. Yapımcısından yapılan açıklamada bitiş tarihi ile ilgili sorulan soruya “Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek.” cevabı geldi.

Yayınlanma Tarihi:11:01,