Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eş adaylarına pankartlı çağrı; Gel artık
Eş adaylarına pankartlı çağrı; Gel artık
Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı evlendirme programının Instagram hesabı, sosyal medyada gündem oldu. Gelin adayları damatları Instagram'dan "Gel Artık" diyerek çağırdı.
Magazin 24 Şubat 2017 - 10:51

ATV’de Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı sosyal medyayı etkin olarak kullanıyor. Gelin adaylarının, damatları ‘Gel artık’, ‘Perişanım’ etiketiyle çağırması olay oldu. Adaylar, ellerinde tuttukları etiketle taliplerini beklediklerini ifade etti. Son etikette ise gelin adayları ‘Gel artık’ diyerek herkesi şaşırttı.

EVLENDİRME PROGRAMLARI SÜREKLİ TARTIŞILIYOR

Evlilik programları için RTÜK’e sayısız şikâyet yağdı. TBMM Dilekçe Komisyonu konuyu görüşmek için kolları sıvadı. Bilindiği üzere evlilik programları son günlerde gündemden düşmek bilmiyor. Evlilik programlarındaki katılımcıların kast ajanslardan alındığı, diyalogların kurgulandığı, bilinçli şekilde planlanarak kavga ortamı oluşturulduğuna yönelik çeşitli açıklamalar yapılıyor.

İşte Instagram’dan yapılan o çağrılar:

123

 

Son güncelleme: 12:41 - 24.02.2017