Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eser Yenenler: Aile olmaya giderken
Eser Yenenler: Aile olmaya giderken
Oyuncu Eser Yenenler ve eşi Berfu Yıldız, 6 Ekim'de bebeklerini kucaklarına almış ve bu mutluluklarını "Hoş geldin ailemize küçük Kuzey... İyi ki geldin" notuyla sevenlerine ulaştırmışlardı.
Magazin 16 Ekim 2019 - 13:10

Bebeklerini kucaklarına almadan beş ay kadar önce nikah masasına oturan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız, Kuzey adını verdikleri bebekleriyle yaşadıkları mutluluğu bir üst basamağa taşımışlardı. Yenenler, duygularını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmemişti.

BU DEFA DA DOĞUM ÖNCESİ KARELER…

Eser Yenenler bebeğin kucağına aldıktan yaklaşık on gün sonra bu defa doğuma girmeden önce çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Eşinin yanında doğumhaneye giderken görülen Eser Yenenler bu kareyi son derece duygusal satırlarla paylaştı. İşte Yenenler’in eşine ithafen yazdıkları:

“Aile olmaya giderken… Tanıdığım en güçlü, en şahane, en güzel kadın, biricik eşim, tarifsiz duygularımın kaynağı. Çok aşığım sana… rüyada gibiyiz kaç gündür… aynı anda anne baba olduk, aile olduk, bir olduk biz olduk… Arayan soran iyi dileklerini yollayan herkese çok teşekkürler. İsteyen herkese doğru zamanda, doğru kişiyle nasip olsun inşallah”