Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eser Yenenler ve Berfu Yıldız mavi tura çıkacak
Eser Yenenler ve Berfu Yıldız mavi tura çıkacak
Eser Yenenler ve Berfu Yıldız, 2 yıllık birlikteliklerini Kilyos'ta gerçekleşen kır düğünüyle taçlandırdı. 300 aşkın seçkin konuğun katıldığı düğün de sanat, spor ve televizyon dünyasından da birçok isim yer alıyordu.
Emre ÇEVİK
Magazin 10 Haziran 2019 - 10:59

2 ay önce hayatlarını birleştirerek nikah masasına oturan çift, bu kez de konukları huzurunda bir kez daha evet dediler. Çiftin nikah şahitliğini ise kadim dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı.

İKİ GELİNLİK DİKTİRDİ

Kır düğünü konseptine uygun bir kostüm tercih eden Eser Yenenenler, mavi renkli smokin giyinirken, Berfu Yıldız ise, özel dikim gelinlik tercih etti. Düğüne özel 2 gelinlik diktiren Berfu Yıldız, törenin ilerleyen saatlerde ikinci gelinliğin giydi.   Düğünden 1 gün sonra balayına çıkacaklarını da söyleyen çift, ”Yoğun bir sezon ve düğün telaşı süresini geri de bıraktık. Balayı için ilk olarak Antalya’ya gideceğiz. Sonrasında da tekneyle mavi tura çıkmak istiyoruz.” dedi.

Son güncelleme: 11:23 - 10.06.2019