Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eski Galatasaraylı Dzemaili boşanıyor
Eski Galatasaraylı Dzemaili boşanıyor
Euro 2016'dan sonra GQ Italya tarafından "Avrupa'daki en çekici taraftar" seçilen Erjona Sulejmani'nin Dzemaili ile olan evliliği sona eriyor.
Magazin 28 Kasım 2017 - 10:28

Eski Galatasaraylı futbolcu Blerim Dzemaili, eşi Erjona Sulejmani ile boşanacaklarını açıkladı. Euro 2016’da İsviçre’yi tribünden desteklediği görüntülerle dünya basınının dikkatini çeken Erjona Sulejmani, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan bir kitaba imza atmıştı. Sulejmani son günlerde yazdığı bir kitap ile de tartışma yaratmıştı. Kitapta birçok futbolcunun maçtan önce cinsel ilişkiye girmek yerine kendini tatmin ettiğine yer veren Erjona Sulejmani, aynı sayfalarda Ronaldo hakkında da çok konuşulacak bir itirafta bulundu.
dwwd“RONALDO’YA KARŞI KOYAMAM”

Ronaldo’yu dünyanın en seksi futbolcusu olarak tanımlayan Erjona Sulejmani “Cristiano Ronaldo’dan teklif gelirse ona karşı koyamam” ifadelerini kullandı. Eski Galatasaraylı futbolcu Blerim Dzemaili’nin Ronaldo itirafından sonra boşanma kararı aldığı konuşulan iddialar arasında.