Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eski Survivor yıldızları bir araya geldi
Eski Survivor yıldızları bir araya geldi
Survivor’ın çok ses getirmiş eski yarışmacıları, 'Aileler Yarışıyor’a konuk oluyor.
Magazin 14 Şubat 2019 - 10:46

Survivor'a katıldıkları dönemde programın en çok konuşulan isimleri olmayı başarmış beş eski yarışmacı, Semih, Cumali, Nagehan, Birsen ve Berna'dan oluşan Survivor takımı, bu hafta Aileler Yarışıyor isimli yarışma programında ‘Efsaneler’ adıyla yarışacak.

SEMİH HER ZAMANKİ GİBİ GERGİN

Ufuk Özkan'ın sunduğu Aileler Yarışıyor'un bu hafta yayınlanacak bölümünün fragmanı ise şimdiden ses getirdi. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı yarışmanın fragmanında Survivor masasının rakiplerinin, masanın kaptanı Semih Öztürk'e zaman zaman zor anlar yaşattığı görülüyor. Seyircinin hem Survivor'dan hem de ondan önce katıldığı Ütopya adlı yarışma programından gergin halleriyle hatırladığı Semih Öztürk, rakip masanın Survivor'daki performansına dair eleştirilerini duyunca bir hayli sinirleniyor.  İzleyicinin hem eğlenceli hem de heyecanlı anlara da tanık olacağı ve final için çekişmeli sahnelerin yaşandığı bölüm bu cuma günü izleyici ile buluşacak.

Son güncelleme: 15:32 - 14.02.2019