Sözcü Plus Giriş

Eşkiya Dünyay Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO yeni bölüm fragmanı ne zaman?

EDHO takipçileri dün akşam dizinin 90. ve yeni bölümünü beklerken bir hayal kırıklığı yaşadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü dün akşam ekrana gelmedi. Peki EDHO yeni bölüm ne zaman? İşte yanıtı...

Güncellenme: 11:14, 07/02/2018
Eşkiya Dünyay Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO yeni bölüm fragmanı ne zaman?

Eşkiya Dünyay Hükümdar Olmaz seyircisi dün akşam beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Dizinin 90. ve yeni bölmü dün akşam yayınlanmadı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar

Normal yayın akışında dün akşam 90. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanının neden yayınlanmadığı ortaya çıktı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM BU HAFTA VAR MI?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam ekrana gelmedi. Salı günü Türkiye Kupası maçları nedeniyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanmadı

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap’ın paylaştıkları derin devlet ve mafya dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 90. yeni bölümünün bu hafta yayınlanması bekleniyor.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Davut’un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır’a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali’den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar.

Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem’e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem’in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan’dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer’in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

OCAK AYINDA EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ZİRVEDE

Ajans Press'in incelemesine göre medyanın en çok konuştuğu televizyon kanalı bin 10 yazılı basın haberiyle adından söz ettiren Kanal D oldu. Kanal D'yi 991 haberle ATV takip ederken, Show TV 730, Star TV 673, NTV 570 haberle en çok habere konu olan kanallar oldu.

2018'in ilk ayında kanalların dizi performansları da dikkat çekti. Reyting yarışı kıyasıya rekabete sahne olurken, medyanın en çok konuştuğu diziler de belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, Ocak ayında 376 yazılı basın haberine konu olarak, ATV'nin en çok konuşulan dizisi oldu. TRT 1'in başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul, 315 yazılı basın haberiyle kanalın en çok konuşulan yapımı oldu. Yazılı basının en çok konuştuğu kanal olan Kanal D'nin en çok konuşulan yapımı, Perşembe günleri izleyiciyle buluşan Vatanım Sensin olurken, dizi hakkında Ocak ayında 204 haber çıkışı tespit edildi. Star TV'nin en çok konuşulan yapımı 181 habere konu olan Ufak Tefek Cinayetler olurken, Fox TV'nin en çok konuşulan yapımı hakkında 141 haber çıkan Bizim Hikâye oldu. Show TV'nin popüler dizisi Çukur, 128 haberle kanalın en çok konuşulan yapımı olmayı başardı.

Yayınlanma Tarihi:08:59,