Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 99. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 99. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yer alıyor. Her salı sıkı bir şekilde takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte diziye ilişkin son gelişmeler...
Magazin 17 Nisan 2018 - 23:34

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde; Kimsesiz Yaşar’ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit’in ağına düşmesine sebep olmuştur. EDHO yeni fragman yayınlandı!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit’i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem’den derhal etkili bir plan yapmasını ister.

Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya’nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem’in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya’nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:32 - 19.04.2018