Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 100. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 100. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 100. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı dizi çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte diziye ilişkin son gelişmeler...
Magazin 24 Nisan 2018 - 23:20

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde; Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır’ın kulağına da ulaşmıştır. EDHO yeni fragman yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Enişte’den duyduklarından sonra soluğu Doktor Derya’nın yanında alan Hızır, tabii ki en sevdiği insanın ölüme doğru gitmesine göz yummayacaktır. Meryem’i çocuk sevdasından vazgeçirmek için derhal harekete geçer. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar kendinden nefret etmesine sebep olacaksa da yapılması gereken neyse onu yapacaktır.

Ekrem ve Reşit ortaklığında birlikte yapılan planlar için düşünceden eyleme geçme zamanı gelmiştir. Düşmanını çok iyi tanıyan Ekrem, hevesli davranmaktansa temkinli gitmenin gerekliliğinin bilincindedir. Bu ortaklığın sonuçlarını hesap eden Çakırbeyliler de, gelecek tehlikelere karşı bir an önce önlem almak gerektiğini bilirler.

Masada bitmek tükenmek bilmeyen bu düşmanlıkların Ünal Kaplan’ın oyunu olduğunu düşünen Yaşar, baş düşmanını ilan eder. Hakkı’nın ölüm emrinden habersiz olan Ünal’ın buna karşılık Hızır’a sergilediği tavır da bu ihtimali kuvvetlendirir.

EDHO 101. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 10:07 - 30.04.2018