Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. son bölüm izle! EDHO 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. son bölüm izle! EDHO 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 103.son bölümü yayınlandı.Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın yer aldığı dizide çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Dizinin son bölümünde; Ekrem'in maşası olarak ölüm saçan Kudret, yaptığı ilk eylemle, Tipi'nin canından can almıştır. Dayısının ölümüne neden olan herkesten intikamını alana kadar da durmaya niyeti yoktur. Yeni bölümde neler yaşanacağını merak edenler soruyor: EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Mayıs 2018 - 23:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde; Ekrem’den sonra Cia’nın kontrolünde icraatlarına devam edecek olan Kudret’i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa  yaptığı planla oğlu Reha’yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemez. Üst üste yaşanan ölümlerin ardındaki gizli isim olarak bilinen Ünal’ın, taraf seçmekten başka şansı kalmamıştır. Kendi hayatını devam ettirebilmek için Hızır’ın hayatına son vermesinin şart olduğunun artık o da farkındadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Her yaşanan kayıpla bir kere daha darmadağın olan Çakırbeyliler, ne pahasına olursa olsun sevdiklerine yaşatılan acıların hesabını sormaya karalıdırlar. Bunun için çok ince bir oyun kurmakla uğraşırlarken, artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Şahin Ağa’nın herkesten habersiz bir plan yapıp, kendini tehlikeye atabileceği akıllarına gelmez.

EDHO YENİ FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 12:54 - 20.05.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.