Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
"Herkes gittiği gibi geri dönecek!" Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın yer aldığı dizide çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Dizi severler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler yaşanacak merak ediyor. İşte EDHO yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları...
Magazin 4 Haziran 2018 - 19:04

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümde; ava giderken avlanan Kudret’in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi’yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır.

EDHO 106. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar’ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur. Sırasıyla Yaşar ve Hızır’ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya’yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır.

 

Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan’ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem’in planı bu kez Hızır’ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.