Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. son bölüm izle! EDHO 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. son bölüm izle! EDHO 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 106. son bölümünde; ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Dizi severler yeni bölümde neler yaşanacak merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Magazin 5 Haziran 2018 - 23:05

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finali yapmaya hazırlanırken seyirciler son bölümlerde neler olacak merak ediyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı dizide çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar’ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur. Sırasıyla Yaşar ve Hızır’ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya’yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır.

Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan’ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem’in planı bu kez Hızır’ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı

 

EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 15:39 - 11.06.2018