Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı: Hızır ve Alparslan’a operasyon (EDHO 118. bölüm fragman izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı ATV'de yayınlandı. EDHO yeni fragmanda; Ünal Hızır'a "Alpaslan'ın yaptığı çok büyük bir iş, faturasını da çok büyük bir kişiye kesecekler!" diyerek önlem almasını istiyor. Ancak Tuncay geçmişin intikamını almak için Alpraslan ve Hızır'a operasyon düzenliyor. İzzet, Tuncay ve Seyran'a depoların yerini öğrenmeden öldürmemelerini söylüyor. Hızır ise abisi ve Alparslan'ı bulmak için harekete geçiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 23:25, 02/12/2018

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 117. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Ateş yakalandıktan sonra, İlyas, Alparslan, Boran ve Fahri ile beraber bir panelvanın arkasında gidiyor. İlyas onu konuşturmaya çalışmaktadır. Ateş'in anlatacak hiçbir şeyi yoktur. İlyas, Ünal'a verdikleri zehrin ne olduğunu sorar. Ateş onun kurtulmasının zor olduğunu söyler.

Ateş, başına geleceklerinin bilincinde olduğundan İlyas ve Alparslan'ı birbirine düşürmeye çalışır. Alparslan'ın derin devletin adamları ile ilgili ilişkisinin ne olduğunu anlamaya çalıştığını söyleyerek aralarına nifak sokmaya çalışır. İlyas'ın Ünal ile ilgili sorusuna “onu bundan sonra hiçbir şey kurtaramaz” diyerek cevap verir.

hizir

“NE HABER AĞA”

Bu arada Tipi ve Hızır onları serada beklemektedir. Tipi sabırsızlanmaktadır. Bu arada yanlarına Tufan gelir. Tipi Tufan'a Ateş'in yakalandığını kimin haber verdiğini sorar. Tufan da insanın Hızır Ali gibi yeğeni olsun der. Hızır, Hızır Ali'ye Tipi ve Tufan'ın tabancalarını almalarını söyler. Bu arada İlyas ve diğerleri gelir. Tipi yanlarına gelir ve İlyas'a “Ateş'in nerede olduğunu sorar ve “Bana ölmediğini söyle”der. Ateş, aracın içerisinde bayılmış bir haldedir. Tekin ve enişte onu tekme tokat uyandırırlar. Tipi aracın yanına geldiğinde Ateş ayılmıştır. Tipi'yi gördüğünde, “Ne haber Aga” der. Tipi deliye döner aracın arka kapısını suratına çarpar.

TUNCAY ATEŞİ ALMAYA GELİYOR

Bu arada beklenmedik bir şey olur, Davut'un öldürülmesinden sonra göreve gelen Tuncay ve yanlarındaki silahlı kişilerle çıka gelir. Tuncay Hızır ve diğerlerine Ateş'i almaya geldiklerini söyler. Bundan sonrasının artık onlarda olduğunu söylese de kimse Ateş'i vermeye yanaşmaz. Tuncay'ın İlyas'a sarfettiği bier söz ortamı iyice gerer. Alparslan amacının ne olduğunu sorarak Tuncay'a yumruk atar. Silahların patlamasına ramak kala Hızır devreye girer ve ortalığı sakinleştirerek Ateş'i Tuncay'a teslim eder.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

Hurşit Ünal'ı uyandırarak, Hızır ve diğerlerinin geldiğini haber verir. Kapıyı Hayriye Hanım açar ve ne olduğunu sorar. Hızır ve İlyas birşey yok diyerek soruyu geçiştirir. Masaya oturup çorba içecekleri sırada Emine de yanlarına gelerek neler olduğunu sorar. İlyas Ateş'i Devletin aldığını söyler. Tipi Devletin Ateş'i konuşturduktan sonra geri vereceğini söyleyince, Ünal araya girerek “Devlet aldığını ne zaman geri vermiş” diyerek bunun mümkün olmayacağı mesajını verir.

Ünal, Ateş'in bundan sonra itirafçı olmak isteyeceğini ve hepimizi bitirmek için bunu kabul edeceğini ve ardından da tanık koruma programına alınacağını anlatır. Durumun ciddiyetini farkına varan İlyas Hızır'a ne yapmaları gerektiğini sorar.

İlginizi ÇekebilirKadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yarışında galip belli oldu!Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yarışında galip belli oldu!

ATEŞ ANLAŞMANIN PEŞİNDE

Tuncay Ateş'i Çakırbeylilerin elinden aldıktan sonra sorgu odasına alır. Ateş, ölümden kurtulduğu için rahattır. Tuncay'a anlaşma teklif eder. Tuncay, anlaşma olmayacağını söylese de Ateş, tarihe geçmek için bir fırsat vermek istediğini söyler. 25 yıl boyunca o insanlarla beraber olduğunu, paraların, silahların ve öldürdükleri adamların gömülü olduğu yerleri bildiğini söyleyerek, mafyayı bitiren adam olarak tarihe geçebileceğini anlatır ve anlaşma yapmak istediğini yeniler.

ALPARSLAN YARDIM İSTİYOR

Alparslan Devletin adamı olan kişiden paraların silahların ve diğer evrakların sabaha kadar başka bir yere taşınmasında yardımcı olmasını ister. Devletin adamı yanındaki adamlardan bazılarını bu iş için görevlendirir. Sabaha kadar vakitleri vardır ama zaman azalmaktadır.