Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 119. yeni bölüm fragmanı: İlyas hedefte! (EDHO 119. fragman izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Tekin, İlyas'a Sultan'ın cesedini mahallesine götürüp astığını söyler ve ardından 32 adet torbacıyı etkisiz hale getirdiğini anlatır. İzzet, Tuncay'a İlyas'ın işini bir an önce bitirmesi talimatını veriyor. Hızır İzzet'in planının farkındadır ve "Asıl hedef İlyas!" der. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 119. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Aralık 2018 - 21:37

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 119. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Tedavi için yurt dışına gidecek olan Ünal, Hızır’a kendisi dönünceye kadar hayatta kalmasını söyler. Hızır nedenini sorunca Alparslan’ın çok büyük bir iş yaptığını bunun için de büyük bir bedel ödemek zorunda kalabileceklerini anlatır.  İşte EDHO son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 118. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Tuncay, depoların boşaltılması ve Ateş’in öldürülmesinin ardından görevden alınır. Amiri Mesut ona intikamını alması tavsiyesinde bulunur. Hurşit enişteye Hatice’yi aldattığını bildiğini söyler. Enişteden bunun nasıl olduğunu anlatmasını ister. Enişte önce anlatmak istemez ama Hurşit’in tehdidi ile olanları anlatır. Yanlarına gelen Fidan’da Hatice hariç herkesin onu Cemre ile aldattığını bildiğini söyler.

MALLAR NEREDE?

Çakırbeylilerin evinde Tufan Alparslan’ın yaptığının çok büyük iş olduğunu söyler. Alparslan’ın yaptıklarını İlyas’ın takdir etmesini ister. İlyas depoların boşaltılmasından haberi olmadığını ve malların nerede olduğunu bilmediğini söyler. Boran malların yerini öğrenmek için İlyas’a baskı yapsada İlyas, malları Alparslan’a emanet ettikleri için malların ve onların durumunun ne olduğunun kendisini ilgilendirmediğini söyler.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yeni

İZZET ÇAKIRBEYLİLERLE ANLAŞMAK İSTİYOR

Hatice kocasının kendisini aldattığından şüphe eder. Ancak kiminle aldattığını merak Emine ona şüphesinde haksız olduğunu anlatmaya çalışır ama Hayriye de eniştenin Hatice’yi aldattığından kuşkulanmaktadır. İzzet’in yanına gelen Fuat’a, Çakırbeylilerin beklediklerinden akıllı çıktığını onlarla kesin bir sulh ve anlaşma yapmak için konuşmasını ister.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

“SAKIN ÖLME HIZIR”

Tedavi için yurt dışına gidecek olan Ünal, Hızır’a kendisi dönünceye kadar hayatta kalmasını söyler. Hızır nedenini sorunca Alparslan’ın çok büyük bir iş yaptığını bunun için de büyük bir bedel ödemek zorunda kalabileceklerini anlatır. Hızır, Fuat’ın kendisini aradığını anlaşma yapmak istediklerini söylediğini Ünal’a söyler. Ünal’da tam da tahmin ettiği gibi olduğunu, İzzet’in onu öldürmek için plan yaptığını söyler.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz

İZZET ÇAKIRBEYLİLERİ ELE GEÇİRMENİN PEŞİNDE

Tuncay ve Seyhan İzzet’in yanına gelir. İzzet Fuat’ı neden anlaşma için Çakırbeylilere gönderdiğini anlatır. İzzet, Tuncay’ın Alparslan ve Hızır’ı alacaklarını söyler. Sultan’a da depoların yerlerini öğrenmek için işkence etmelerini söyler. Ardından depoların yerini öğrenmeden ikisinin de ölmemesini söyleyerek, eğer Hızır ve Alparslan’dan depoların yerini öğrenemeden ölmesi halinde Tuncay ve Sultan’ı işkence ederek öldüreceği tehdidinde bulunur.

TUNCAY ALPARSLAN’I ALIYOR

Alparslan ve Özlem arabada konuşurken Tuncay’ın adamı gelir. Alparslan ne istediğini sorunca Tuncay’ın onunla görüşmek istediğini söyler. Alparslan arabadan inip Tuncay’ın yanına gider. Tuncay’a yaptığının çok uygunsuz bir davranış olduğunu söyler. Tuncay’da tam da senin uygunsuz davranışlarını konuşmak için buradayım diyerek Alparslan’ın kendisi ile gelmesini ister. Alparslan karşı çıkar ama Tuncay Alparslan’a kafa atar ve adamları onu kolundan tutup arabaya bindirir.

Özlem otele gelerek Alparslan’ın Tuncay tarafından alındığını İlyas’a haber verir. İlyas anlaşmak için yanlarına gelen Fuat’a bu işle İzzet’in bir alakası olup olmadığını sorar. Fuat da, “anlaşmak isteyen İzzet neden bunu yapsın” der.

Son güncelleme: 07:46 - 10.12.2018