Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm fragmanı geldi! Hızır tehlikede!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. EDHO yeni fragmanda; İlyas, Ömür'e amacının ne olduğunu soruyor. Ömür, İlyas'a onunla yakınlaşmak istediğini söylüyor. Zeki, masada iki kardeşinin öldüğünü söylüyor ve 'ben de sizin kardeşlerinizi öldüreceğim' diyor. Bir de bütün masanın ona haraç vermesini istiyor. Ne Façalılar ne de Hızır bu tehdite pabuç bırakmıyor. Zeki, hepsini patlatmak ile tehdit ediyor. Ve Hızır bomba ile yüzyüze geliyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 25 Şubat 2019 - 09:58

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Ünal akan kanın durması için Hızır ve Haşmet'i ortak noktada buluşturuyor. Böylece Haşmet artık masada yer alıyor. Hızır'ın gücünün farkında olan Haşmet masadaki yerini korumak için dikkatli olmak zorunda. Hızır ise Haşmet'i masadan çıkarmak için fırsat kolluyor. Ancak Çakırbeyliler ve Façalılar ticari bir ortaklık kurmak durumunda kalırlar. Çünkü Hızır'ın kardeşi İlyas'ı cezaevinden çıkarmak için Ünal ile yaptığı anlaşma sadık kalması gerekiyor.

ÇAKIRBEYLİ VE FAÇALI SAVAŞI SÜRÜYOR

Masanın etrafında bulunanlar dokunulmazlık kuralı nedeniyle birbirlerine zarar veremiyor. Ama bu durum Hızır ve Haşmet için geçerli değil. Yani savaş devam ediyor. Ancak Façalılar'ın uyması gereken bir kural var. O kural da Ünal'ın koyduğu kesin kurallar. Façalılar sokaklardan çekilmenin güç kaybı olduğunu düşünseler de eski işlerini bırakmak zorundalar. Façalılar ne yardan ne de serden vazgeçmek niyetinde değiller. Bu nedenle Haşmet eski işlerini ahbapları üzerinden yürütmek istiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR İZ PEŞİNDE

Façalılar'ın planını öğrenen Çakırbeyliler ise vakit kaybetmeden harekete geçiyor. Façalılar'ın planının iç yüzünü araştırmaya başlıyorlar. Hızır Façalılar'ın işlerini devrettiği kişilerin kim olduğunu bulmaya çalışıyor.

HAYRİYE ANA KRİZİ FIRSATA ÇEVİRİYOR

Hayriye Ana İlyas'ı ziyarete giden Ömür'ü soruşturmaya başlar. Ömür de Çakırbeyli kadınlarını ziyaret ediyor. Hayriye Ana'nın tek derdi oğlu İlyas'ın başına bir iş gelmesini engellemek. Ayrıca bu savaşı kazasız belasız atlatmak istiyor. Ömür'ü karşısında gören Hayriye Ana yaşanan bu büyük krizi fırsata dönüştürüyor.

Son güncelleme: 09:15 - 26.02.2019