Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. yeni bölüm fragmanı geldi! Çakırbeyliler ve Façalılara büyük tehdit! EDHO 126. son bölüm izle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. Son bölüm yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. son bölümde; Çakırbeyliler ve Façalılar'ın masasında şimdi yeni bir düşman vardır. İki kardeşinin intikamını almak isteyen Zeki Sivri, Hızır ve Haşmet'in de olduğu masadan haraç alacağını söyleyerek "Ya dediklerimi yaparsınız ya da hepiniz ölürsünüz" diyerek tehditler savuruyor. Zeki Sivri'nin bu tehditlerinin ne kadar ciddi olduğu da Hızır'ı öldürmek için hazırladığı tuzakta gizli. Bu arada Ömür, iki aile arasındaki düşmanlığa rağmen İlyas ile yakınlaşmak için gözünü karartacak kadar ileri gidiyor. Behzat kardeşinin İlyas ile yakınlaşmasından oldukça rahatsız oluyor. Hızır ve Boran saldırıya uğruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:36, 04/03/2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 126. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Ömür Façalı ve İlyas arasındaki yakınlık Behzat’ı çileden çıkarıyor. İlyas’a onunla yakınlaşmak istediğini de açık açık söylüyor. Behzat’da kardeşi ile bir daha görüşmemesi konusunda İlyas’ı tehdit ediyor. Bu arada kardeşlerinin intikamını almak isteyen Zeki Sivri, Çakırbeyliler ve Façalılar’ın karşısına yeni bir tehditle çıkıyor. Ömür İlyas’a Boran ile birlikte saldırıya uğrayacaklarının haberini veriyor ve haklı çıkıyor. Hızır, Zeki’nin hazırladığı tuzaktan kurtulabilecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. Son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 126. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Kardeşlerini kaybeden Zeki Sivri, Mesut’la bir araya gelir. Mesut, Ünal’ın Façalılar ve Çakırbeyliler arasındaki anlaşmayı eleştirir. Zeki’ye bir anlaşma öneren Mesut, ondan Çakırbeyliler ve Façalılara karşı birlikte hareket etmeyi önerir. Zeki, kendi şartlarını öne sürdükten sonra Mesut ile el sıkışırlar.

ÖMÜR’DEN HAŞMET’E TEKLİF

Bu arada Façalılar yemekte Zeki’nin neden gelmediğini tartışmaktadır. Ömür, abisi Haşmet’e bir teklifte bulunur. Façalılar’ın masada itibar kazanması için Ömür’ün yaptığı teklife diğerleri kayıtsız kalır. Alparslan, Murat’a Mesut’un Çakırbeyliler’i bitirmek için ant içtiğinden bahsederek Mesut ile ilgili acil olarak bilgiye ihtiyacı olduğunu söyler.

HAYRİYE, ÖMÜR’Ü YERE GÖĞE SIĞDIRAMIYOR

Hayriye Ana, evlerine elini öpmeye gelen Ömür’ü yere göğe sığdıramaz. İlyas Ömür’ün kim olduğunu hatırlatmasına rağmen Hayriye kararlıdır. Enişte Ömür’ün abilerinden haberi olarak Çakırbeylileri ziyaret edip etmediğini merak eder. İlyas Façalılar’ın kardeşleri üzerinden plan yapmayacağını söyler.

ZEKİ’DEN BÜYÜK TEHDİT

Zeki, Haşmet’in yanına gelir. Haşmetle konuşmasındaki tehditvari cümleler Behzat’ın hoşuna gitmez. Zeki Behzat’ın sözleri üzerine kalkıp gitmek üzere hareket ettiğinde araya giren Tahsin onu sakinleştirir. Zeki, kardeşlerini öldüren Çakırbeyliler ile aynı masada olan Façalılar’ı tehdit eder. Zeki’nin tehditleri sonrasında Façalılar Zeki’nin nesine güvenerek ileri geri konuştuğunu merak etmektedir. Haşmet neye güvendiğini bildiğini söyler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

“İLYAS VE BORAN BU GECE ÖLECEK”

Haşmet ve Behzat’ın yanından ayrılan Zeki, kendisini geçirme gelen Tahsin’e “İlyas ve Boran bu gece ölecek ondan sonra sıra Hızır’a gelecek” der. Ardından kendisine yapılan yanlıştan dem vurarak Tahir’e yanlış yola girerse ona da sıra geleceğini söyleyerek tehdit eder. Tahsin de onu bu seviyeye Façalıların getirdiğini ve kendisinin de bir Façalı olduğunu söyleyerek sözlerine dikkat etmesini söyler. Bu sırada konuşulanları Ömür de dinlemiştir. Ömür, İlyas’ı telefonla arayarak Zeki’nin tehditlerinden bahsederek Boran ile birlikte öleceğini söyler.

ÖMÜR HAKLI ÇIKIYOR

İlyas ve Boran saldırıya uğrar. Zeki’nin adamlarının elinden sağ kurtulan İlyas telefonla Ömür’ü arayarak haklı çıktığını söyler. Bu sırada Hızır’ın yanına gelen Alparslan İlyas ve Boran’a yapılan saldırının ardında Mesut’un olduğunu söyler. Hızır’a ayrıca Mesut’un Zeki ile bir toplantı yaptığı bilgisini de verir. Hızır bu işin İlyas ve Boranla bitmeyeceğini sıralı saldırılar olacağını söyler. Ömür, İlyas’ın yanına gelir. İlyas’a bu işin arkasında Zeki olduğunu söyler.

Yayınlanma Tarihi:22:32,