Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. yeni bölüm fragmanı geldi! Hızır ve Haşmet’e büyük operasyon!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. yeni bölüm fragmanı ATV tarafından yayınlandı. Dizinin yeni fragmanında; Mesut, Akif'e sıkılan kurşunun kendisine sıkıldığını belirterek ondan hepsinin işini bitirmesini istiyor. Çakırbeyli,ler ve Façalılara büyük bir operasyon yapılıyor. Hızır ve Haşmet evlerinden alınıyor. İlyas ve Behzat Mesut'tan ve Akif'ten intikam almak için harekete geçiyor.İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. yeni bölüm fragmanı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Yaralı durumdaki Fahri, Hızır'a İlyas'ın uzağa doğru gittiğini söyler. Hızır İlyas'ı telefonla arayarak Fahri'nin anlattıklarını söyleyip geri dönmelerini ister. İlyas ve diğerleri ne yapacaklarını konuşurlarken Ferman onlardan habersiz operasyona başlar. İlyas ve Behzat Zeki'nin evine doğru hareketlenirken Zeki işareti verir. Ortalık gündüz yerine döner. Silahlar konuşmaya başlamıştır. Zeki'nin adamlarını teker teker indirirlerken Ferman Zeki'nin yanına ulaşmıştır.

HIZIR ÇILDIRIYOR

Zeki sonunda çareyi kaçmakta bulurken Ferman'dan kuşkulanmamaları için onu rehin alır. Hızır hastaneye gelir. Hızır Ali amcasını arayarak nerede olduklarını sorar. Zeki ile çatışmaya girdiklerini ve Ferman'ın rehin alındığını anlatır. Hızır olanları duyunca çıldırır.

ÖMÜR ZEKİ'NİN AMACINI ANLIYOR

Bu arada Behzat eve gelir. Abisi Haşmet'e Ferman'ı Zeki'nin elinde olduğunu söyler ardından da Zeki'nin herşeyden haberi olduğunu söyler. Haşmet çılgına döner. Behzat'a ağır sözler sarfeder. Ömür Haşmet'e Zeki'nin Ferman'ı koz olarak kullanacağını söyler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR PLANINI AÇIKLIYOR

İlyas hastaneye gelir ve abisinin karşısına çıkar. Hızır'a olan biteni anlatır. Bu arada Fahri'nin ameliyatı başarılı geçmiştir. Hızır, Alparslan'a Ünal'a haber vermesini söyleyerek ortak hareket etme kararını bildirir. Operasyonu da Haşmetler üzerinden yapacaklarını söyler.

TAHSİN ZEKİ'NİİN İSTEĞİNİ BİLDİRİYOR

Hızır Ünal ile birlikte soluğu Façalıların evinde alır. Ünal Zeki'ye haber uçuran birilerinin olduğunu söyleyerek sızıntıyı yapanı bulmak için yapılması gerekeni anlatır. Hızır Zeki'nin amacının ne olduğunu anlatarak Ünal'ın planına katıldığını söyler. Bu sırada Tahsin gelir. Tahsin Zeki ile telefonda konuştuklarını anlatır. Zeki'nin amacı Façalılar ile tekrar görüşmektir. Haşmet Tahsin'e görüşmeyi ayarlaması talimatını verir. Hızır Tahsin çıktıktan sonra Tahsin'e ne kadar güvendiğini sorar. Haşmet babasının oğluna güvenmediğini söyleyince de Hızır, “babanın oğlu, amcanın oğlu anlamam yapan kim olursa olsun kafasına sıkarım” diyerek kararlılığını açıklar.

İşte reyting rekabetinin kazananı İlginizi Çekebilir İşte reyting rekabetinin kazananı İşte usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun hayatı... İlginizi Çekebilir İşte usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun hayatı...