Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı geldi! Haşmet cezayı kesti!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı bugün ATV'de ekrana geldi. EDHO'nun yeni fragmanında; Alparslan'ın amcası Hızır'ı dışarıya çıkarabilmesi için tek bir yol vardır ve bunun için plan yapıyor. Ünal Mesut'un yerine Arif'i başa geçirmek için teklifini yapıyor. Haşmet ihanet eden oğlu Ferman'ı gönderiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 09:05

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. SON BÖLÜM ÖZETİ

Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır.

Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da… Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.