Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı geldi! Haşmet’in eli kanlı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı geldi! Haşmet’in eli kanlı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. son bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. son bölümde; Alparslan vurulduktan sonra hastaneden herkesten gizlediği operasyonun düğmesine basıyor. Gece yarısı Ünal'ın evine giderek durumu anlatıp ondan yardım istiyor. İlyas ve Boran da dahil herkes Mesut'un inine nasıl gireceklerini düşünürken Akif Mesut'tan Fedailerin liderini öldürdüğü için hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Esra, Ünal ile konuştuklarını Akif'e anlatıyor. Ünal, Alparslan'ın yerine Akif'i istihbaratın başına geçirme planının nedenini öğrenmeye çalışıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. son bölümde başka neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 22:27

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 135. bölümü ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Alparslan Hızır’ı cezaevinden çıkarmak için plan yapıyor ve Ünal’a giderek yapmasını istediği şeyi söylüyor. Akif Esra’ya manevi babası ile ne konuştuğunu soruyor. Esra’nın anlattıklarından sonra Akif’in kafası karışıyor. Soluğu Ünal’ın yanında alan Akif neyin peşinde olduğunu soruyor. Cezaevinden çıkan Haşmet’in elindeki kanı gören Behzat Ferman’ın nerede olduğunu soruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 136. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Şahin, cezaevinde isyan haberini aldığını Tufan’a bildirirerek, “Sivri’ler bizimkilere saldırmışlar” der. Tufan da akibetin ne olduğunu sorar. Şahin, hastaneye sevk edilenlerin içinde bizimkiler yok der. Herkes çok rahatlamıştır. Ancak bir duyumu daha olduğunu ve Zeki Sivri’nin cezaevinde görüldüğünü söyler. İlyas Tufan’a Alparslanın dediğini yapmaktan başka çarelerinin olmadığını söyler.

ZEKİ’DEN AKİF’E MESUT İLE İLGİLİ ŞOK SÖZLER

Tufan Alparsla’a “iş sende. senden haber bekliyoruz” der. Haşmet, Hızır’a ailesi ile ilgili kararları kendisinin vereceğini söyler. Alparslan cezaevine gider. Bu sırada Zeki, Akif ile onu takip etmektedir. Akif Zeki’ye ne yapması gerektiğini söyler. Zeki de Mesut’un onu derincilerin üstüne gönderdiğini söyleyerek Akif’e dikkatli olmasını tavsiye eder. Akif, Zeki’nin Mesut ile ilgili sözlerinden rahatsız olmuştur.

HIZIR ALPARSLAN’I UYARIYOR

Hızır, yeğeni Alparslan’ın onu görmeye geldiğini haber verir. Haşmet dediklerini Alparslan’a söylemesini ister. Alparslan Hızır’a iyi olup olmadığını ardından da Haşmet’in nasıl olduğunu sorar. Hızır kendisinin iyi olduğunu ama Haşmet’in derinden sarsıldığını söyler. Alparslan Mesut’a karşı davranışlarını değiştirmek istediklerini söyleyerek izin ister. Hızır, çekincelerini açıklar ancak Alparslan başka çareleri olmadığı söyler. Hızır, yapmak istediği şeyin onun sonunu getireceğini anlatır. Alparslan planını açıklar. Hızır’dan fikir almaya geldiğini söyleyince Hızır öfkelenir ve düşüncelerini biraz da iğneleyici sözlerle Alparslan’ın yüzüne vurur.

“NE YAPARSAN YAP YANINDAYIM!”

Hızır sonunda Alparslan’a kendisi feda etmemesini söyleyerek, “Kalk git burdan, ne yaparsan yap yanındayım” der. Alparslan da “İyi ki varsın” diyerek görüşten çıkar. Alparslan’ın görüşmeden çıktığını gören Akif adamına takip etmesi emrini verir. Hızır koğuşuna dönmeye hazırlanırken Zeki’nin onunla konuşmak için geldiğini görür. Zeki’ye “vedalaşmaya mı geldin” der. Zeki’nin Haşmet ile ilgili sözleri Hızır’ı çileden çıkarır. Hızır’a Akif’in Alparslan’ı öldüreceğini söyler ve ardından da “Alparslan ölünce sen nasıl yaşayacaksın?” diye sorar. Hızır bu sözlerden sonra deliye döner aralarındaki camı kırarak Zeki’ye saldırır. Zeki’yi altına alır ve boğazını sıkmaya başlar. Tam o sırada içeri giren gardiyanlar Zeki’yi kurtarmak için Hızır’a joplarla saldırı. Hızır aldığı darbelerden sonra bayılır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

FEDAİLER’İN YENİ LİDERİ ALPARSLAN

Akif uzaktan Alparslan’ı takip eder. Yanında bir keskin nişancı Alparslan’ı öldürmek için hazır beklemektedir. Bu sırada gelen araca doğru ilerler. Aracın içerisinde Fedailerin başındaki kişi vardır. Akif silahı eline alır ve ateş eder. Alparslan vurulur. Alparslan onlara gitmelerini söyler ancak Fedailerin başı “Bu can bu vatana fedadır. Bundan sonra Fedailerin başı sensin” diyerek Alparslan’ın avucuna harici bir disk verir ardından vurulup yere yığılır.

HIZIR HÜCREDEN ÇIKIYOR

Hızır’ı kapattıkları hücreden üç gün sonra çıkarırlar. Koğuşa döner. Haşmet iyi olup olmadığını sorar. Hızır iyi olmadığını söyler. Haşmet’e dışarıdan haber olup olmadığını sorar. Alparslan’ın iyi olduğu haberini verir. Alparslan hasta yatağında babaannesine vurulduğu haberini kimin verdiğini sorar. Herkes birbirine bakar. Özlem, olayı Ömür’den duyduğunu söyler. İlyas çok şaşırır. Alparslan herkesi eve gönderir. İlyas çıkışta kapıda bekleyen Faruk’a ondan habersiz hiçbir yere gitmemelerini söyler. İlyas gittikten sonra Alparslan’ın odasına giren Faruk onun hazırlandığını görür.

MESUT AKİF’TEN HESAP SORUYOR

Mesut, Akif’ten hesap sorar. Akif’e kimin vurduğunu bile bilmediğini söyleyerek “Amacın doğru insanı bulmaktı, onu vurmak değildi” der. Akif Mesut’un ağır sözleri karşısında istifa edebileceğini söyler ancak Mesut bir süre geri planda kalması talimatını verir.

ALPARSLAN PLANINI ÜNAL’A ANLATIYOR

Alparslan hastaneden çıktıktan sonra gece yarısı Ünal’ın evine gelir. Ünal bu saate geldiğine göre meselenin önemli olduğunu söyler. Alparslan önemli olduğunu söyler. Ardından bir plan yaptığını ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Amcaları kurtarmak için Mesut’a önemli bir belge vereceğini söyler. Ünal bunu onunla paylaşmasını ister ancak Alparslan karşı çıkar. Ünal’a Akif ile bir anlaşma yapar Mesut’un yerine onu geçireceğine ikna ederse gerisini kendisinin halledebileceğini söyler. Ünal istihbaratın başına neden Akif’i getirmek istediğini anlatmasını ister.

 

Son güncelleme: 22:52 - 05.05.2019