EDHO 141. yeni bölüm fragmanı geldi! Cepheleri olmayan savaş başladı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona dün akşam merhaba dedi. EDHO 140. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde; Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda'nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümden detaylar....

EDHO 141. yeni bölüm fragmanı geldi! Cepheleri olmayan savaş başladı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona bugün başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. son bölümde; Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler.

EDHO SON BÖLÜM İZLE

Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır. Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul’un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı olacaktır. Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, aşk hayatındaki buluşuyla da olay yaratır. Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda’nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olacaktır.

Loading...