Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! “Hepsini öldüreceğiz sırasıyla!”
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! “Hepsini öldüreceğiz sırasıyla!”
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona bomba gibi başladı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Naz Elmas ve Burak Sergen'in yer aldığı dizinin 141. yeni fragmanında Hızır yeni planını açıklıyor: Hepsini öldüreceğiz. İşte EDHO 141. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 29 Eylül 2019 - 22:02

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 141. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler.

EDHO SON BÖLÜM İZLE

Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır. Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul’un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı olacaktır. Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, aşk hayatındaki buluşuyla da olay yaratır. Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda’nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olacaktır.