Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144. yeni bölüm fragmanı: Masanın kuralları gereği öldürülecek…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144. yeni bölüm fragmanı: Masanın kuralları gereği öldürülecek…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümde Hızır gözdağı veriyor: "Boran da Behzat da masanın kuralları gereği öldürülecek!". Diziseverler yeni bölümden ipuçları içeren EDHO 144. bölüm fragmanını merak ediyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 20 Ekim 2019 - 23:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölüm fragmanında Altan ile Hızır arasındaki savaş kızışıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 143. SON BÖLÜM İZLE

Masanın kimi üyeleri merakla Çakırbeylilerden gelecek iyi haberleri beklerken, kimi üyeleri de hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Haşmet çatışmadan sağ salim kurtulmayı başarabilmiş olsa da düşmanları işlerini yarım bırakmamaya kararlıdır. En çok da Emine’yi sarsacak olan olay, Façalılar ile Meftunlar arasındaki kavganın da kızışmasına neden olacaktır. Altan, masadan istediklerini alana kadar Alparslan’a işkence edebileceğini, Hızır’a gönderdiği bir video ile kanıtlar. Hızır ise yeğeni için canı dahil ne gerekiyorsa vermeye hazırdır.

Hızır ve dostları, Altan’ın işbirlikçileriyle yaptığı plan sonucunda, düşmanın ablukası altında kalmışlardır. Haşmet ve Rafet’in vurulacağı bu hain tuzak, yaşanan çatışmayla sınırlı kalmaz. Hızır’dan aldığı darbenin cevabını derhal vermek isteyen Altan, Çakırbeylileri istihbarat sorgusuna alacaktır.

Aliesi ve sevdiklerinin canıyla tehdit edilen Hızır ve İlyas çok geçmeden salınırken Alparslan için kurtuluş o kadar kolay olmayacaktır. Masanın kimi üyeleri merakla Çakırbeylilerden gelecek iyi haberleri beklerken, kimi üyeleri de hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Haşmet çatışmadan sağ salim kurtulmayı başarabilmiş olsa da düşmanları işlerini yarım bırakmamaya kararlıdır.

En çok da Emine’yi sarsacak olan olay, Façalılar ile Meftunlar arasındaki kavganın da kızışmasına neden olacaktır. Altan, masadan istediklerini alana kadar Alparslan’a işkence edebileceğini, Hızır’a gönderdiği bir video ile kanıtlar. Hızır ise yeğeni için canı dahil ne gerekiyorsa vermeye hazırdır.

Son güncelleme: 07:50 - 21.10.2019