Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. yeni bölüm fragmanı geldi! “Öldürdüler babamı reis!” (EDHO 157. son bölüm izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. yeni bölüm fragmanı geldi! “Öldürdüler babamı reis!” (EDHO 157. son bölüm izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam 157. bölümü ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde; Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran'ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran'ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır'a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.
Magazin 18 Şubat 2020 - 22:13

ATV ekranlarında salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 157. bölümü izleyicisiyle buluştu. EDHO’nun son bölümünde; paraların yeri ile birlikte Nasuh’un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir. Hızır, Nasuh’u konuşturarak nihayet Feyyaz’ın hain olduğu öğrenen Damla’nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır.  EDHO 158. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme sayfası…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 157. SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 157. BÖLÜM ÖZETİ

“Öldürdüler babamı reis!”

Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran’ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran’ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır’a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar. Masum birinin ölümüne neden olmaktansa bildiği her şeyi paylaşmaya razı olan Boran’ın anlattıkları, masanın Tufan üzerine kurduğu tüm planları boşa çıkaracaktır. Boran’ı öldürecek şey ise Bicoların silahından çıkacak kurşundan önce, sevdiği ve güvendiği kadının onu aldattığı gerçeğiyle yüzleşmek olacaktır.

Paraların yeri ile birlikte Nasuh’un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir. Hızır, Nasuh’u konuşturarak nihayet Feyyaz’ın hain olduğu öğrenen Damla’nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır. Boran’ın düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden sadece para değil itibar da kaybeden masanın tüm bu yaşananların üstesinden gelmesi kolay olmayacaktır.

Son güncelleme: 09:54 - 24.02.2020