Eşkıya Dunyaya Hükümdar Olmaz 163. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 162. son bölüm izle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte EDHO son bölüm izleme linki...

Eşkıya Dunyaya Hükümdar Olmaz 163. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 162. son bölüm izle…

ATV ekranlarında salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 162. bölümü yayınlandı. Altan’dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz’a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan ile Hızır’ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır. Hızır’ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali’yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan’ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır.

Altan’dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz’a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar. O paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır. Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır. Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır.

Diğer yandan Feyyaz’ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh’la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır’a teslim edilir. Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.