Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (EDHO 165. son bölüm izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; EDHO yeni bölümde Hızır ve Alparslan için eller kalkıyor ikiliyi masadan atmak için düşmanlar birleşiyor. Hızır tepkisi ise 'Amaçlarına ulaştılar, beni yıktılar!' şeklinde oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte EDHO son bölüm izleme linki...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (EDHO 165. son bölüm izle)

ATV ekranlarında salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 163. bölümü yayınlandı. Son bölümde Hızır ve Alparslan için eller kalkıyor ikiliyi masadan atmak için düşmanlar birleştirdi. Hızır tepkisi ise ‘Amaçlarına ulaştılar, beni yıktılar!’ şeklinde oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nasuh'u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet'in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır. Çakırbeyliler, Ceylan'dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz'ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir. Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar. Hızır'ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.