Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm izle: Hızır, Ercüment’e hainliğini ödetti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm yine heyecanlı sahneleriyle göz kırpmadan izlendi. Bölümden önce yayınlanan fragmanda Hızır'ın Tipi tarafından vurulduğunu gören EDHO hayranları dizi saatini heyecanla beklediler. Hızır, masada Ercüment'in terör örgütleri ile işbirliğini gözler önüne sürerek hainliğini belgeledi ve o anda cezasını kesti ve kafasında vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Suzi'nin de bileti kesildi ve İlyas'ın evinde iken baskın yapıldı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm tamamı ve bölüm özeti...

null
Güncellenme: 09:14, 15/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm izle: Hızır, Ercüment’e hainliğini ödetti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölümü hayranları tarafından soluksuz bir şekilde izlendi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır ile Ercüment arasında geçen diyalog damga vurdu. Hızır, kendisine CIA ile tuzak kuran Ercüment’in masaya yaptığı hainliği gözler önüne serdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölümde Hızır, Ercüment’in terör örgütüne silah sattığına dair belgelerini masaya gösterir. Bu sırada Ercüment’i vurarak hainliğin cezasını ödetir. Bu olaydan sonra Masada Hızır’ın aleyhine el kaldıran Tipi yüzyüze görümek ister. Fakat Tipi beklenmedik bir hediye ile gelir; bir çelik yelek. Tipi ısrarla Hızır’a çelek yeleği giydirerek cebinden çıkardığı silah ile göğsünden vurur. Şaşkın bakışlar arasında Tipi Hızır’a “Sen bana sıkmıştın, şimdi ben de sana sıktım ve ödeştik” demesi izleyenleri güldürürdü.

Avni, masada verdiği sözlerin aksine CIA ile işbirliği yaparak kendilerine ihanet edenin Suzi olduğunu düşünerek İlyas’ın evine baskın yaparlar. Suzi, İlyas’ın evine gidince onları takip eder. Suzi ile İlyas, evde başbaşa sohbet ederken Esra ile arasını yapmak isteyen Davut’un kız kardeşi evlerine gelir. Fakat Suzi ile muhabbetini gören Handan, geri dönmek ister fakat saklanmış ajanları görünce eve doğru koşmaya başlar. Telefonda Avni ile irtibata geçen ekip Handan’ı tam camın önünda vururlar. İçeride ise Suzi ile İlyas donakalırlar. Avni, ekibe herkesi temizlemesini emreder. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Son Bölüm İzle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra’nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi’nin İlyas’ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

Hızır, Fahri’ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O’nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment’i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet’in açgözlülüğünden faydalanarak Mert’e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat’ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır’a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi’nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.