Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı izle: Hızır vuruldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanını izleyenler şok oldu. Ercüment ile savaşa girişen Hızır, hiç beklemediği bir kişi tarafından vuruluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları yarın akşam yayınlanacak yeni bölümü merakla bekliyorlar. Hızır vuran Tipi'nin sebebi neydi? Hızır'ın vurulmasının arkasında kimler var? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı...

Güncellenme: 10:24, 13/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı izle: Hızır vuruldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı hayranları ile paylaşıldı. Ekranların en çok izlenen ve takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı Hızır hayranlarını şok etti. Geçen bölümlerde CIA tarafından kaçırılmasında Ercüment’i suçlayan Hızır, intikam almak için plan yaparken en yakını tarafından vuruldu. Ünal’ın Meryem ile karşılıklı konuşurken “Benim tek kaybedeceğim sen varsın ama Hızır’ın kaybedeceği çok şey var” demesi Tipi’nin Hızır’ı vurmasında parmağı olduğunu düşündürüyor. Peki Tipi neden Hızır’ı vuruyor? Hızır’ın durumu ne? Hızır yaşayacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öfkesini kontrol edemeyen Hızır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde bitap halde Ercüment’e haddini bildirmeye gitmiştir; ama artık aynı masada oturduklarından şahsi bir hesaplaşma sonucu birbirlerini öldüremezler. Hızır’ın gazabından masadakiler de nasibini alacaktır. O’nu kurtarmak adına el kaldıran dostlarını artık düşman gibi görmektedir. Konuşacak bir şeyi kalmadığından eski dostlarına olan nefretini beklenmedik bir şekilde gösterir. Masa üyeleri, hayatını kurtardıkları adamın yaptıkları karşısında neye uğradıklarını şaşırırlar. Etrafa saçılan kurşunlar kardeşliği bozacaktır.

Çakırbeylileri güçsüzleştirme çabası içinde olan Ercüment ilk amacına ulaşmıştır. Devamındaki hedefi ise Hızır’ı masanın liderliğinden etmek olacaktır. Son yaşananlardan sonra masada bununla yetinmeyecek yeni düşmanlar da vardır.

Hızır ile otel odasında bir araya gelen Suzi, gün geçtikçe Meryem için daha büyük bir tehdit oluşturur. Ceylan’ın sahip olduğu bu bilgiyi Meryem’le paylaşması huzur kaçıracaktır. İlyas ve Esra cephesinde ise işler bir türlü yoluna girmez. Adım atma sırası İlyas’tadır fakat bu öyle kolay olmayacaktır.