Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm izle: Alparslan’ı Hızır’la karşı karşıya getiren olay!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm izle: Alparslan’ı Hızır’la karşı karşıya getiren olay!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm dün akşam atv ekranlarında hayranları tarafından heyecanla izlendi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçen bölümde Suzi'ye yapılan tuzakta Handan'ın hayatını kaybetmesi Çakırbeyli ailesini derinden yaralar. Hızır'ın ekibi tarafından yapılan araştırmada yakınında birisinin bu işte parmağı olması Hızır'ı sarsar. Bu sırada Alparslan da bu hainin kim olduğunu öğrenmiş ve annesinin öldürülmesine sebep olan kişiyi öldürmek ister. Fakat Hızır'ın onu serbest bıraktım sözü üzerine yakasına yapışır ve sen kim oluyorsun böyle bir karar veriyorsun der. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm tamamı ve bölüm özeti...
Magazin 22 Şubat 2017 - 07:48

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm dün akşam soluksuz izlendi. Dizinin son bölümünde Suzi’ye yapılan baskında Handan’ın vurulması Çakırbeyli ailesinde herkesi üzdüğü kadar germiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Suzi ile İlyas, tuzaktan sağ kurtulmuşlardı fakat Alparslan’ın annesi Handan hanım hayatını kaybetti. Yapılan araştırmalar sonrasında Hızır, en yakınında olan birisinin bu işte parmağı olduğunu öğrenince adeta yıkılır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümde Hızır, içlerindeki hainin Civciv olduğunu öğrenir ve hakkında infaz emrini verir. Fakat Alparslan bundan habersiz olarak Hızır’ın onu serbest bıraktığını düşünür ve Hızır’ın yakasına yapışır.  İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır ile Alparslan arasında geçen diyalog;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölümde İlyas, Esra’nın annesine bu evliliği yürütemediklerini ve bu yüzden boşanacaklarını söyler. Esra’ya ise Suzi ile ilişkisi olduğu yalanını söyler ki Esra boşanmamak için direnmesin ve Aydın’a annesinin yanına gitsin.

Alparslan, Hızır’ın Civciv’i serbest bıraktığını düşünse bile Vehbi ve Enişte’yi bu infazı gerçekleştirmesi için onunla beraber gönderirler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Enişte, Civciv’i öldüremeyeceğini Vehbi’ye söyler. Vehbi ise “Biliyorum ben bu yüzden varım!” der. Civciv, evine girecek ve hazır olduğuna işareti verince kendisi hakkında verilen ölüm emri gerçekleştirilecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak tamamını seyredebilirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm izle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. SON BÖLÜM ÖZETİ

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır. CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır. Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut’un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır. Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez. Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan’ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır. Ceylan’a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem’e düşer. Kızı Esra’nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.

Son güncelleme: 10:43 - 22.02.2017