Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izle: İlyas ve Suzi öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla izlenen yeni fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını şok etti. İlyas ile Suzi'nin evine yapılan baskın sonrasında taşınan ceset kime ait merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Handan, Esra ile arasını düzeltmek için geldiği İlyas'ın evinde baskın için gelen adamlar tarafından öldürülmüştü. Fragmanda Suzi'nin vurulduğu gözüküyor. Peki taşınan ceset kime ait? Handan'a mı Suzi'ye mi yoksa İlyas'a mı? İşte merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı...

Güncellenme: 08:32, 20/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izle: İlyas ve Suzi öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izleyenleri şok etti. Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Suzi’nin infaz emrini veren CIA, İlyas’ın evine bir baskın düzenler. Olaylardan habersiz olarak Esra ile arasını düzeltmek isteyen Handan, adamları farketmesiyle ile anında öldürülür. Yengesinin camın önüne yığılması ile bir anlık şok geçiren İlyas, Suzi’yi camın önünden iterek kanepenin arkasına sığınır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanında Suzi’nin vurulduğu gözüküyor. Fakat Hızır’a kötü haber verilmesi İlyas’ın vurulduğunu akıllara getiriyor. Peki sedyede üstü tamamen olarak kapalı ceset kime ait? Suzi ve İlyas öldüler mi? Yoksa yaralı olarak kurtuldular mı? Taşınan ceset baskına gelen adamlara mı yoksa Handan’a mı ait? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra’nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi’nin İlyas’ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

Hızır, Fahri’ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O’nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment’i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet’in açgözlülüğünden faydalanarak Mert’e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat’ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır’a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi’nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.