Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm izle: Suzi ve İlyas baskından sağ çıkabildiler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Bu akşam atv ekranlarına gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde İlyas ve Suzi'nin baskından sağ çıkabildiler mi sorusu cevabını bulacak. Geçen bölümün finalinde Handan'ın vurulmasıyla başlayan baskında Suzi'nin vurulduğu görülüyor fragmanda. Hızır'a verilen kötü haber Handan için mi yoksa Suzi veya İlyas için mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm özeti, fragmanı ve online izleme bağlantısı...

Güncellenme: 08:11, 21/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm izle: Suzi ve İlyas baskından sağ çıkabildiler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm bu akşam atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak. EDHO hayranları, dizininin yeni bölüm fragmanını izleyince Suzi ve İlyas’ın baskından sağ çıkabilecek mi merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün finalinde İlyas, evine gelen Suzi ile sohbete dalmışken Handan’ın kendilerini o halde gördüğünü farketmiyorlar. Bu arada CIA, Suzi’nin biletini kesmiş ve infaz emrini vermişti. Handan, İlyas’ı Suzi ile o şekilde görünce bir hışımda geri döner ve gitmeye koyulur. Fakat çalılıkların arasına saklanan adamları görmesi ile eve doğru koşmaya başlar. Arkasından vurulan Handan, İlyas ve Suzi’nin gözleri önünde yere serilir. İlyas ve Suzi, kısa süren bu şoktan sonra kendilerini yere atarak siper alırlar ve çatışma başlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanını izleyenler kimin öldüğünü merak ediyorlar. Alparslan’ın gözleri önünde taşınan sedyedeki ceset kime ait? Handan’a mı Suzi’ye mi yoksa İlyas’a mı? Hızır’a verilen kötü haber neydi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölümü online izlemek isteyenler, yayın saati olan 20.00’da aşağıdaki linke tıklayara seyredebilirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. Yeni Bölüm İzle (ATV 21 Şubat Salı 20.00)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. BÖLÜM ÖZETİ

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır.

CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır.

Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut’un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır.

Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez.

Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan’ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır.

Ceylan’a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem’e düşer.

Kızı Esra’nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.