Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı yayınlanması heyecanla bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Handan'ın hayatını kaybetmesi, Suzi ile Alparslan'ın baskına uğraması ve ciddi hayati tehlike atlatması Hızır ve Çakırbeyli ailesini tedirgin eder. Hızır, evinde ve ofisinde dinleyici yerleştirilmiş olduğunu öğrenmesi nedeniyle içlerindeki hainin peşine düşer. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümde Hızır, en yakınındaki adamı tarafından ihanete uğradığını öğrenmişti. Peki yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

null
Güncellenme: 11:26, 24/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü izleyen dizinin hayranları yeni bölümünü heyecanla beklerken bir an önce fragmanını çıkmasını istiyorlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümde Hızır, Suzi’ye yapılan baskın sırasında Alparslan’ın annesi Handan hanımın hayatını kaybetmesinin ardında içlerindeki hainin kim olduğunu ve evine, ofise, depoya hatta Davut’un evine böcek yerleştirildiğini öğrenir ve bunu kimin yaptığını söyler. Hızır, buralara girecek ve daha önce de CIA ile temasta olan Civciv’in karısı Ayşen’in yapabileceğini belirtir. Bunun üzerine Civciv ve karısı Ayşen için ölüm emrini verir. Fakat Alparslan, Hızır’ın onu serbest bıraktığını düşünerek yakasına yapışır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanını haberimizdeki linkten takip edebilirsiniz.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Yeni Bölüm Fragmanı İçin Tıkla

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. SON BÖLÜM ÖZETİ

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır. CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır. Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut’un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır. Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez. Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan’ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır. Ceylan’a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem’e düşer. Kızı Esra’nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.