Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm izle: Hızır, hainin ipini çekti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak. Son bölümde Hızır tarafından evlerine, ofise, depoya ve Davut'un evine böcek yerleştirdiği öğrenilen Ayşen hakkında infaz kararı verilir. Ve Hızır, bunu Civciv'in yapmasını ister. Civciv, karısını ihaneti karşısında zor bir görev alır. Ve Ayşen'i acılar içinde ağlayarak öldürmek zorunda kalır. Peki Hızır, Civciv'i affedecek mi? Alparslan, Civciv'in peşini bırakacak mı yoksa öfke ile mi hareket edecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı, özeti ve online izleme bağlantıları haberimizde.

Güncellenme: 17:08, 28/02/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm izle: Hızır, hainin ipini çekti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında hayranları ile buluşuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır tarafından “içimizdeki hain” olarak tespit edilen Civciv’in karısı Gülşen için hüküm verilmişti. Civciv, Hızır’a ve ekibine karşı sadakatini ispatlamak için karısı Ayşen’i öldürmek zorundadır. Geçtiğimiz cumartesi günü paylaşılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Civciv’in gözyaşları içinde Ayşen’i yastıkla boğmak suretiyle öldürdüğü görülüyor. Buna rağmen Hızır artık Civciv’e güvenebilecek midir? Hızır’ın serbest bıraktığını duyunca sinirlenen Alparslan, Civciv’i öldürecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölümü bu akşam online olarak izlemek isteyenler aşağıdaki linke yayın saati 20.00’da tıklamaları yeterli olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm izle (27 Şubat saat 20.00 atv)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 59. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
İhaneti belgelenen Ayşen, yaptığı yanlışın faturasını ağır öder. Hızır’ın verdiği bu zor karar, elleri en sevdiği insanın ölümüne değen Civciv’in ömrünü bitirir. Ev ahalisi için yaşananları unutmak hiç de kolay olmayacaktır. Kimsenin bahsetmek istemediği konu özellikle Meryem’i derinden etkiler. Hızır evine ve galeriye yerleştirilen dinleme cihazlarından kurtulmak yerine onlardan faydalanmayı seçer. Böylece onu dinleyen düşmanları tuzağına çekebilecektir. Bağlantıları çözebilmek adına Mert’ten ikili oynaması beklenir. Suzi de bu çözümlemeye yardımcı olabilmek için açığının ne olduğunu merak ettiği Avni’yi ziyaret edecektir. Başına gelenleri zamanında alınmayan önlemlere bağlayan Alparslan’ın kini, öfkesi dinmek bilmez. Ünal Kaplan, Alparslan’ın yaptıklarının bedelini herkese ödetecekleri düşündüğünden endişelidir. CIA son bir şans vermek üzere Ünal ile görüşerek şirkete bağlılığını bildirmesini ister. Acil Ankara’ya çağırılan Davut’un ipini çekmeyi amaçlayan güçler de başarıya ulaşmıştır.

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı…


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. SON BÖLÜM ÖZETİ

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır. CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır. Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut’un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır. Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez. Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan’ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır. Ceylan’a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem’e düşer. Kızı Esra’nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.