Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölümde İlyas, Mert’i kurtarırken Ender’i kaybetti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölüm dün akşam yayınlandı. Heyecanla izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde istihbaratın başına geçen Serkan ile masadakiler arasındaki savaş başlamıştır. Serkan, işlerinin Hızır tarafından bozulması ile iyice sinirlenir ve Ünal'ın karşısına geçerek adamlarını tek tek yiyeceğim diyerek tehdit eder. Bunun üzerine Mert'i kaçırırlar ve Hızır ile adamlarına tuzak kurarlar. Hızır'ın gelmediği fakat İlyas'ın komuta ettiği Mert'i kurtarma operasyonunda Ender çok kötü yaralanır. Peki Ender kurtulabilecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün tamamını haberimizden izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölümde İlyas, Mert’i kurtarırken Ender’i kaybetti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölüm dün akşam atv ekranlarına geldi. Hayranları tarafından heyecanla izlenenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölümde kılıçlar çekildi. Ekranların reyting rekortmeni dizinin son bölümünde Hızır’ın işlerini bozmasına sinirlenen istihbaratın başındaki Serkan, masadaki herkesin peşine düşer. Bunun üzerine Ünal, Hızır’a dikkatli olmasını söyler ki yakında kıyamet kopacak der. Bu sırada Mert, örgüt tarafından kaçırılır fakat istihbaratın esas amacı bu şekilde Hızır ve adamlarını tuzağa düşürmektir. Mert’in tutulduğu binaya Ender, İlyas’ı beklemeden harekete geçer. Mert’i kurtarır fakat tuzak olduğunu anladığı zaman iş işten geçmiştir. Bu tuzaktan kaçarken Ender yaralanır ve son sözü ise Reha’ya olur “O babana söyle hakkımı helal etmiyorum”. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölüm izle

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölümde Ender’in yaralandığı sahne…

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni’nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır.

 

Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi’nin Amerika’ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan’ın gelişine göz yummuştur. Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur.

Ceylan’ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır’a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Loading...