Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölümünde Alparslan, Ünal’ı vuracak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölümü bu akşam atv ekranlarında. Salı akşamları heyecanla izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Ceylan ile Alparslan, CIA ile anlaşma yoluna giriyor. Alparslan, Çakırbeyli ailesinin garanti altına alınması karşılığında Ünal'ı vuracağını söylüyor. Fakat CIA, Alparslan'ın Ünal'ı değil de Avni'yi vuracağını düşünüyor ve Serkan ile pusu kuruyor. Peki Ceylan ve Alparslan'ın oynadığı bu tehlikeli oyundan kim galip çıkacak? Alparslan Ünal'ı vuracak mı yoksa beklendiği gibi Avni'yi mi öldürecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, yeni bölümde konusuna göz atabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölümünde Alparslan, Ünal’ı vuracak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm bu akşam ATV ekranlarına gelecek. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Alparslan, CIA’den ailesine bir zarar görmemesi sözüne karşılık Ünal’ı vurması üzerine anlaşırlar. Fakat CIA yine de Alparslan’a güvenmemekte ve Ünal yerine Avni’yi vuracağını düşünmektedir. Bu yüzden Serkan ile pusu kurar. Peki Alparslan, Ünal’ı vuruyor mu? Ateş ettiği Ünal mı yoksa Avni mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölümü online izlemek isteyenler yayın saatinde aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümün konusu…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm izle (28 Mart Salı ATV saat 20.00)

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 63. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil’e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender’in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır’ın ise sabrı taşmaktadır. Avni’yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı?rabileceği bir adrestir. Ünal’ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni’yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alparslan ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni’nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır.

Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi’nin Amerika’ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan’ın gelişine göz yummuştur. Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur.

Ceylan’ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır’a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Loading...