Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm izle: Hızır bir oyunla hepsini alt etti!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm izle: Hızır bir oyunla hepsini alt etti!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm dün akşam heyecanla izlendi. Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Ceylan ile Alparslan'ın CIA ile Ünal'ı öldürmek üzere anlaşması izleyenleri şok etmişti. Alparslan, anlaştığı gibi Ünal'ı vurur. Hızır tarafından doğrulanan Ünal'ın ölümü aslında Avni ve Serkan'a karşı planlanmış bir oyundur. Avni, bu sefer Meryem'in peşine düşer ve öldürülmesi için Cemil'i gönderir fakat Hızır tarafından ayarlanmış tuzağa düşer. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölümde Hızır, Cemil'i Avni ve Serkan'a karşı muhbir olarak kullanmaya karar verir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölümü tamamını haberimizden izleyebilirsiniz.
Magazin 5 Nisan 2017 - 07:49

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölüm dün akşam atv ekranlarına geldi. Salı günleri yayınlanan ve başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Meryem Uzerli’nin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümünde Hızır çevresindeki çember daralıyor. Alparslan’ın Ceylan ile birlikte olup CIA ile anlaşması ve Ünal’ı öldürmesi Hızır’ın aleyhine gelişen bir olay olmuştur. İstihbaratçı Serkan, Avni ile Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çekmeyi başarmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır masayı da bırakmıştır. Hızır’ın nasıl bir plan yapacağı merakla bekleniyordu. Avni, kendilerine karşı tarafa geçen Meryem’in ortadan kalkması için Cemil’i vazifelendirir. İlyas ile Meryem’in başbaşa kaldıkları anı gözleyen Cemil ve ekibi, ani baskın yaparak Meryem’i öldürmek istemektedir. Fakat Hızır daha önceden önlemini almıştır ve Cemil’i tuzağa düşürür. Hızır, yakalanan Cemil ile bir anlaşma yapar ve Avni ile Serkan ile birlikte teşkilatı ele geçirme sözü alır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. son bölümün tamamını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 64. SON BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir.

İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avni’nin ağabeyi Rüstem’in yaşadığının ortaya çıkmasıdır. Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi!

Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. CIA için şimdi sıra ondadır. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir.

Suzi’nin korumacı tavrı İlyas’a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında. İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir.

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ramak kalmıştır.

Son güncelleme: 12:48 - 05.04.2017