Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanında Ünal ölüyor, Hızır masayı bırakıyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanında Ünal ölüyor, Hızır masayı bırakıyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen fragmanda Alparslan'ın kimi vurduğu ortaya çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanında Alparslan'ın vurduğu kişinin Ünal olduğu ve Hızır'ın nabzını kontrol ederek öldüğünü söylediği görülüyor. Hızır, Alparslan'a söz geçiremediği ve Ünal'ın olmadığı bir masada yer almayacağını söylüyor. Peki Ünal gerçekten ölüyor mu yoksa bir planın parçası mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 3 Nisan 2017 - 08:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’nin izlenme rekoru kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Alparslan, CIA ile işbirliği yaparak Ünal’ı vurma sözü verir. Fakat bunun karşılığında ailesine dokunulmama sözü almıştı. Bu anlaşmaya rağmen CIA, Alparslan’a güvenmeyip pusu kurmuştu. Alparslan’ın Ünal’ın yerine Avni’yi vurma ihtimaline karşılık vurma emri verilmişti. Fakat Alparslan’ın kimi vurduğu anlaşılmamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanında gerçek ortaya çıktı ve Alparslan Ünal’ı vurdu. Hızır, Alparslan’ı bu fevri davranışı üzerine çok sinirlenip yakasına yapışır ama Alparslan amcasını umursamamaktadır. Bunun üzerine Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanında Hızır, masayı bıraktığını açıklar? Peki Ünal öldü mü yoksa bir planın parçası mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 63. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler.

Hızır’ın ise sabrı taşmaktadır. Avni’yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştırabileceği bir adrestir.

Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alp ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

Oyuncular : Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır(Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik(Ceylan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeli), Tuna Orhan (Servet Karademir)