Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı: Masa toplanır, Rüstem ve Avni ölür!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı: Masa toplanır, Rüstem ve Avni ölür!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanında Hızır, Avni ile Rüstem'in masaya oturmasını engellemek istiyor. Reyting rekorları kıran ve Salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır ile Meryem, Ceylan yüzünden tartışırlar. Hızır, Meryem'i Ceylan'ın evine taşınmakla terketmekle tehdit ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Rüstem'in ortaya çıkması herkesi şaşkına çevirir. Hızır'ın Avni ve Rüstem için nasıl bir plan yapacak? Serkan'ın ailesi ile tehdidine karşılık nasıl cevap verecek? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. son bölüm fragmanı...
Magazin 10 Nisan 2017 - 07:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fenomen dizinin son bölümünde öldüğü sanılan Avni’nin abisi Rüstem’in ortaya çıkması büyük bir süpriz olmuştu. Masaya tekrar oturabilmesi için Suzi’yi tek engel olarak gören ve ortadan kalkmasını isteyenler, İlyas ile birlikte olduğu bir an baskın düzenlerler. Fakat Hızır, daha önceden önlemini alarak Suzi’yi öldürmek için gönderilen Cemil’i ele geçirir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölümde Hızır, Avni ve Rüstem’i ortadan kaldırmak için masayı toplamak ister. Fakat bu sırada Meryem ile arasında Suzi yüzünden ciddi kavga çıkar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde İlyas’a dönmek isteyen Esra, Suzi ile daha da yakınlaştıklarına şahit olur ve hayalleri yıkılır. İstihbaratın başındaki Serkan, kendi adamlarını ortadan kaldıran Hızır’ı sevenleri ile tehdit ediyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 64. SON BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir.

İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avni’nin ağabeyi Rüstem’in yaşadığının ortaya çıkmasıdır. Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi!

Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. CIA için şimdi sıra ondadır. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir.

Suzi’nin korumacı tavrı İlyas’a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında. İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir.

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ramak kalmıştır.