Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm fragmanı izle: Zara diziye dahil oluyor
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm fragmanı izle: Zara diziye dahil oluyor
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Rüstem ve Avni'nin ölüm fermanı veriliyor.
Magazin 24 Nisan 2017 - 18:12

Atv’nin ekranlara damga vuran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 66. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Rüstem ve Avni’nin ölüm fermanı veriyor bakalım bu plan eksizksiz gerçekleşecek mi?

Masanın kurucularından Rüstem’in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem’in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan’ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem’in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir.

Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal’ı kuşkuya düşürür. İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi’nin elinden kaçırdığı Cemil’in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker’in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır. Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut’un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem’in Ceylan ile Ünal’ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

ZARA DİZİYE DAHİL OLUYOR

Ünlü türkücü Zara, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Zara, dizide “Gönül” karakterine can verecek.

ZARA’NIN PERFORMANSI MERAK KONUSU

Ünlü türkücünün diziye dahil olmasıyla birlikte diziyi yakından takip edenler, Zara’nın performansının nasıl olacağını merak diyor. Zara, yarınki bölümde ilk kez izleyici karşısına çıkacak.

ŞIK HAYAT’IN MAGAZİN TURU İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU TIKLAYINIZ 

 

Son güncelleme: 18:30 - 24.04.2017